قابلیت استوری تلگرام به‌صورت عمومی منتشر شد؛ چگونه از آن استفاده کنیم؟

estore.JPG

کمتر از یک ماه پیش، قابلیت استوری در تلگرام معرفی شد، اما در ابتدا فقط برای کاربران سرویس پولی پریمیوم در دسترس قرار گرفت.

پس از آن، تلگرام اعلام کرد که این ویژگی به تمام کاربران ارائه می‌شود و اکنون «پاول دورف»، بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام، در مناسبت ده سالگی تلگرام از عرضه عمومی این قابلیت خبر داده است.

دورف از ارائه تدریجی قابلیت استوری به تمام کاربران خبر داده، بنابراین مدتی طول می‌کشد تا همه بتوانند از این ویژگی استفاده کنند. پس اگر هنوز امکان انتشار استوری در تلگرام را ندارید، باید همچنان منتظر بمانید. با این حال، به‌زودی این ویژگی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

استوری تلگرام

Telegram-stories-1024x576.jpg.webp
-

استوری‌ها در تلگرام عملکردی مشابه این قابلیت در پلتفرم‌های دیگر دارند. شما می‌توانید عکس و ویدیوهای استوری ایجاد کنید. البته معمولاً تلگرام، به شما امکان انتخاب مدت زمان نمایش استوری‌ها را می‌دهد. این استوری‌ها می‌توانند بعد از 6، 12، 24 یا 48 ساعت به طور خودکار حذف شوند، در حالی که در بسیاری از پلتفرم‌های دیگر، بازه زمانی ثابت 24 ساعته دارند.

برای مشاهده استوری‌ها در تلگرام، به بالای صفحه چت‌ها بروید و با اسکرول کردن به سمت پایین، آن‌ها را مشاهده کنید. در اینجا تصویر پروفایل شما و استوری‌های کاربران دیگر را مشاهده می‌کنید. در کنار تصویر پروفایل شما، یک علامت (+) وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید استوری منتشر کنید.

اگر به اخبار دنیای تکنولوژی علاقه مند هستید، ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام و آپارات همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر