آسیب‌های وارده به اسنیک در Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ، دائمی خواهند بود!

Metal Gear Solid Delta Snake Eater

اخبار داغ دنیای بازی‌های ویدیویی به تازگی داغ‌تر شده است. پس از انتشار اولین تریلر رسمی بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در نمایشگاه ایکس‌باکس، کمپانی کونامی اطلاعات بیشتری راجع به این بازی در وبسایت رسمی خود منتشر کرده است.

طبق اخباری که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد که آسیب‌های وارده به اسنیک در Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، او را به طور دائم نشان‌دار خواهند کرد. این بازسازی با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، تجربه‌ای واقع‌گرایانه‌تر نسبت به نسخه اصلی را به ارمغان خواهد آورد.

بازیMetal Gear Solid 3 به عنوان یکی از خشن‌ترین عناوین این سری شناخته می‌شود. در این بازی، اسنیک بدون هیچ آذوقه‌ای در جنگل رها می‌شود و باید برای بقا تلاش کند. این بازسازی با ماندگار کردن همه‌ی آسیب‌های وارده به اسنیک بر روی بدنش، بر این خشونت می‌افزاید.

وبسایت Metal Gear Solid Delta: Snake Eater توضیح می‌دهد که در طول بازی، با دریافت آسیب، لباس‌های اسنیک پاره و فرسوده خواهند شد و همچنین زخم‌ها و جراحت‌های گلوله حتی ساعت‌ها بعد نیز بر روی بدن اسنیک باقی خواهند ماند. سپس کونامی توضیح می‌دهد که هدف از این کار، تجربه داستانی منحصر به فرد توسط هر بازیکن در طول بازی است.

گیم‌پلی بازی که چند روز گذشته در شوکیس ایکس‌باکس نمایش داده شد، گرافیک فوق‌العاده بازی را به نمایش گذاشت و به نظر می‌رسد که جلوه‌های بصری بهبودیافته، تنها نکته مثبت این عنوان نخواهد بود.

متاسفانه هنوز تاریخ عرضه‌ی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد فروشگاه گیم‌استاپ، سرنخ خوبی به ما داده باشد. در دوشنبه شب، طرفداران متوجه شدند که حساب رسمی توییتر گیم‌استاپ در زمان پیش‌فروش بازی، تاریخ ۱۷ نوامبر را ذکر کرده است. این موضوع می‌تواند به لو رفتن تاریخ انتشار توسط این فروشگاه اشاره داشته باشد، اما احتمال اشتباه سهوی نیز وجود دارد.

نظر شما راجع به این بازی چیست؟ آیا می‌تواند بازیکنان جدید و گیمرهایی که با نسخه اصلی آن خاطره دارند را راضی کند؟

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: thegamer.com

photo_2023-11-11_16-30-34.jpg

امیرحسین چروم - تولید کننده محتوا

من یک نویسنده و تولیدکننده محتوا هستم که به دنیای گیم و تکنولوژی و همچنین فیلم و سریال علاقه مندم.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر