تعداد دستگاه‌های مجهزبه HarmonyOS هواوی به ۸۰۰ میلیون رسید

harmonyos

رئیس هیئت‌مدیره‌ی هواوی خبر از عبور تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل هارمونی‌او‌اس از ۸۰۰ میلیون داد.

یو چنگ‌دونگ، رئیس گروه تجاری مصرف‌کننده‌ی هواوی، در یک سخنرانی اخیر اعلام کرد که بیش‌از ۸۰۰ میلیون دستگاه در حال حاضر از سیستم‌عامل HarmonyOS استفاده می‌کنند. این خبر نشان‌دهنده‌ی رشد چشمگیر این سیستم‌عامل بومی هواوی در عرض مدت کوتاهی است.

چنگ‌دونگ در ادامه‌ی صحبت‌های خود اشاره کرد که هارمونی‌او‌اس به یک اکوسیستم نرم‌افزاری واقعی و مستقل تبدیل شده است. این موضوع نشان‌دهنده‌ی تعهد هواوی به توسعه‌ی این سیستم‌عامل و ارائه‌ی تجربه‌ای منحصر به فرد برای کاربران خود است.

180-huawei-devices-upgrade-harmonyos
-

هواوی اخیراً HarmonyOS 4.2 را معرفی و شروع به ارائه‌ی نسخه‌ی رسمی آن برای گوشی‌های رده‌بالای خود کرده است. این نسخه از هارمونی‌او‌اس شامل ویژگی‌های جدید و بهبودهای متعددی است که تجربه‌ی کاربری را ارتقا می‌دهد.

طبق گزارش‌ها، در عرض یک ماه، بیش از ۲۰ میلیون کاربر به جدیدترین نسخه‌ی HarmonyOS ارتقا یافته‌اند. این ارتقا باعث افزایش ۱۱ درصدی رضایت کاربران شده است، که نشان‌دهنده‌ی استقبال خوب کاربران از این نسخه جدید است.

رشد سریع هارمونی‌او‌اس نشان‌دهنده‌ی پتانسیل بالای این سیستم‌عامل برای تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای اندروید و iOS است. با توجه به تعهد هواوی به توسعه‌ی این سیستم‌عامل، انتظار می‌رود که هارمونی‌او‌اس در سال‌های آینده به رشد خود ادامه دهد و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد.

 

 

اگر علاقه‌مند دنیای تکنولوژی هستید حتما شبکه‌های اجتماعی فیسیت را در اینستاگرام، تلگرام، روبیکا، توییتر و آپارات را دنبال کنید.

منبع خبر: huaweicentral.com

پویان معصومی.jpg

پویان معصومی - کارشناس تولید محتوا

نویسندگی در حوزه تکنولوژی یکی از تفریحات و علاقه مندی‌های من به عنوان یک فارغ التحصیل رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار است که به کار اصلی بنده تبدیل شده و تولید محتوا را به صورت ویژه‌ای دنبال می‌کنم.

اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتی با من در ارتباط باش.حتما در اینستاگرام من را دنبال کنید.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر