اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی ال‌جی به CES 2017 می‌آید

   
نام نویسنده:
 شنبه 11 دی 95 ساعت: 11:45:00

اگر به خاطر داشته باشید، ال‌جی دو روز پیش از اسپیکر معلق عجیبی رونمایی کرده بود. اطلاعات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را می‌توانید از مقاله "اسپیکر معلق ا‌ل‌جی به CES 2017 می‌آید + عکس" مطالعه کنید. حال ال‌جی از اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی جدیدی پرده‌برداری کرده است که به شکل جالبی در دور گردن کاربر قرار گرفته و نقش یک اسپیکر بی‌سیم را ایفاء می‌کند. ال‌جی مدعی شده که این اسپیکر بی‌سیم با طراحی منحصر به فرد خود، تجربه فوق‌العاده‌ای را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی ال‌جی که LG TONE Studio نام دارد، شامل دو نوار خروجی می‌شود که در بخش فوقانی آن قرار می‌گیرند و بدون هیچ خستگی برای گوش کاربر، با فاصله کم صدای مورد نظر را برای وی پخش می‌کنند. ال‌جی اشاره می‌کند که استفاده از اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی این شرکت به منظور انجام بازی‌های رایانه‌ای، گوش دادن به موزیک و تماشای فیلم بسیار مناسب است. همچنین بدون تردید این اسپیکر به منظور استفاده در باشگاه و در حین ورزش کردن هم می‌تواند یک محصول عالی باشد چرا که با قرار گرفتن در دور گردن کاربر هیچ مزاحمتی برای وی ایجاد نخواهد کرد.

اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی ال‌جی یا همان LG TONE Studio از قابلیت Hi-Fi DAC پشتیبانی می‌کند و قادر به تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتال است. این موضوع سبب می‌شود که صدای خروجی از دستگاه کیفیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد. همچنین این اسپیکر یا هدست گردنی از دو توگوشی هم بهره می‌برد که کاربر در صورت تمایل می‌تواند آن‌ها را در گوش خود قرار دهد. این دو تو گوشی به وضوح در عکس فوق قابل مشاهده هستند. ال‌جی در حال حاضر هیچ اشاره‌ای به قیمت و زمان عرضه اسپیکر بی‌سیم و دور گردنی خود نکرده و عنوان داشته که این محصول را به نمایشگاه CES 2017 می‌آورد. بدون تردید در جریان این نمایشگاه اطلاعات بیشتری از این هدست دور گردنی ارائه خواهد شد.

منبع: shabakeh

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید