هزینه ی پخش مستند جدید اتومبیل با همکاری جرمی کلارکسون بسیار گران خواهد بود

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 4 شهریور 94 ساعت: 07:32:07


Bezos که دارایی هایش 50 بیلیون دلار می باشد در گفتگو با این روزنامه گفت نسبت به برنامه ی جدید کلارکسون هیجان بسیاری دارد.اما او به ملاقات با این سه نفر و اینکه قرار است چقد برای انها بپردازد اشاره ای نکرد.
شرکت امازون در ماه جولای از عقد قرار دادی با جیمز می و ریچارد هموند خبر داد که این برنامه قرار است از تلویزیون پخش بشود.
این تیم به همراه تهیه کننده ی سابق برنامه ی Top Gear اجرای سه سری از این برنامه را متعهد شده اند که در سال 2016 به روی انتن خواهد رفت.
Bezosمیگوید: "من فکر میکنم ما در عصر طلایی تلویزیون قرار داریم،بنابراین اگر شما فقط پنج سال به عقب بازگردید شاهد اجراهای جالبی در برنامه های تلویزیونی نخواهید بود، اما اکنون شرایط به گونه ای دیگر است.top gear  با درامدی بالغ بر پنجاه میلیون یورو موفقیتی بزرگ برای بی بی سی محسوب میشد و حال امازون امیدوار است به این سطح از موفقیت دست یابد.
در ادامه ی همین مصاحبه Bezos اشاره کرد که خریداران بریتانیایی میتوانند اولین نفرهایی باشند که سفارشات خود را از طریق پهباد دریافت می کنند.یکی از مراکز تحقیق کمبریج که بر روی پروژه ی پرایم کار میکند میگوید شرایط کنترلی و تنظیمی بریتانیا امیدوار کننده است.سازمانهای نظارتی در بریتانیا بر خلاف امریکا بسیار پیشرفته هستند.با این حال از زمان ارایه ی اولین بسته به مشتری توسط پهپاد خبری در دست نیست .
به گزارش گاردین تیم امازون بعد از مخالفت سازمان های نظارتی امریکا با رفت و امد پهپاد در واشنگتن ، مشغول ازمایش سرویس تحویل در محوطه ای در کانادا است.بر طبق شایعات از ماه اینده سرویس تحویل خاروبار در بریتانیا معرفی خواهد شد.
روز یکشنبه ، نیویورک تایمز در مقاله ای اشاره کرد که کارمندان شرکت امازون مجبور به رعایت استانداردهای نامعقول از طرف کارفرمایان خود هستند.یک کارمند سابق به همین روزنامه گفته است که تقریبا تمام کارمندانی که من با انها کار کرده ام،پشت میز کارشان نشسته و از وضعیت موجود ناله می کردند.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید