کاربران ماینکرافت در ویندوز 10 و موبایل می توانند به یکدیگر ملحق شوند

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
ماینکرافت، یک جهان شگرف برای علاقمندان به ماجراجویی ارائه کرده است، این بازی مانند یک بوم نقاشی عالی برای گروههایی است که می خواهند با یکدیگر بسازند و خراب کنند. حال موجنگ، توسعه دهنده ماینکرافت، بازی با دوستان از طریق پلت فرم های مختلف را امکان پذیر ساخته است.


با استفاده از ماینکرافت، نسخه ویندوز 10 و ماینکرافت نسخه موبایل، حداکثر پنج نفر می توانند با دستگاه های ویندوز فون، اندرویدی، iOS یا کامپیوترهای شخصی به شبکه محلی وصل شوند و کار خود را انجام دهند و اگر شما می خواهید سیستم عامل دیگری را امتحان کنید، نسخه ویندوز 10، با پنج نفر آنلاین بر روی ایکس باکس به روز رسانی می شود.
اگر فردی نیز علاقمند باشد که این بازی را بر روی تبلت خود انجام دهد، می تواند از نسخه موبایلی ماینکرافت استفاده کند. کنترل های لمسی افزود شده و موجنگ با یک دکمه اختصاصی کنترل کننده ها را پشتیبانی می کند. بهتر از آن، تاثیرات آب و هوایی نیز بهبود یافته است مثلا بارش باران در جهات مختلف. توانایی حرکت پنهانی یا دویدن با سرعت زیاد نیز به این نسخه ها اضافه شده است. ماینکرافت در این چند ساله بسیار محبوب شده و هر بار با به روزرسانی های مکرر، در تلاش است تا ویژگی های موجود در بازی را قدرتمندتر کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید