برای ویرایش عکس از چه اپلیکیشن‌هایی استفاده کنیم؟

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
ابزارها و برنامه‌های ویرایش عکس و ویدیوها این روزها بسیار زیاد و متنوع هستند، اینقدر زیاد هستند که گاهی ما برای انتخاب گزینه مناسب برای انتخاب ابزار مناسب جهت ویرایش عکس و ویدیو‌ها دچار سردرگمی می‌شویم. در این مقاله، اپلیکیشن‌های برتر در این حوزه را برای شما معرفی‌ می‌کنیم. با فیسیت همراه باشید.

روزانه کاربران شبکه‌های اجتماعی مختلف هزاران هزارعکس از خود، رویدادهای مهم زندگی‌‌شان، اتفاقات مختلف در شهر و کشوری را که درآن زندگی می‌کنند منتشر می‌کنند. همه سعی می‌کنند عکسی که منتشر می‌کنند، جالب‌تر و بهتر از عکس‌هاس دیگران باشد، به همین خاطر سعی می‌کنند از نوآوری‌های زیادی برای متمایز کردن عکس‌های خود استفاده کنند. ابزارها و برنامه‌های ویرایش عکس و ویدیوها این روزها بسیار زیاد و متنوع هستند، اینقدر زیاد هستند که گاهی ما برای انتخاب گزینه مناسب برای انتخاب ابزار مناسب جهت ویرایش عکس و ویدیو‌ها دچار سردرگمی می‌شویم. در این مقاله، اپلیکیشن‌های برتر در این حوزه را برای شما معرفی‌ می‌کنیم.

برای طرفداران عکس، اینستاگرام حرف اول را می‌زند. اینستاگرام اپلیکیشن محبوب عکس‌دوستان و عکاسان است. به وسیله این اپ می‌توان عکس‌های زیبایی را ثبت و ادیت کرد. اولین و محبوب‌ترین ابزار برای ویرایش عکس و ویدیو و انتشار، خود اینستاگرام است. شبکه اجتماعی که روزانه هزاران هزار عکس و ویدیو روزانه در آن منتشر می‌شود. شما از طریق این ابزار می‌توانید عکس‌های خود را با فیلترهای متنوع و همچنین تنظیم نور، رنگ و غیره ویرایش کنید و برای دوستان خود هم در اینستاگرام و هم در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن "VSCO Cam"، امکان ثبت و ادیت عکس‌ها را با ابزارهای بسیار و فیلترهای متنوع و همچنین به اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های مختلف اجتماعی به شما می‌دهد. یکی از دلایل توانمندی این اپلیکیشن برای ادیت عکس‌ها، همکاری توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن با ادوبی‌ها بوده و از ابزار‌ها و فیلتر‌های آن‌ها در این اپلیکیشن استفاده شده است؛ اپلیکیشن "VSCO Cam"، راهی بود برای عرضه فیلتر‌های آن‌ها در دستگاه‌های هوشمند (موبایل و تبلت‌ها). اگر شما برنامه ویرایشی ساده‌ای می‌خواهید که افکت‌ها و فیلترهای مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. "VSCO Cam"  بهترین گزینه برای شماست. 

اپلیکیشن "Pixlr Express"، محصولی از شرکت بسیار مشهور و باسابقه اتودسک (Autodesk) است. اتودسک را خیلی‌ها می‌شناسند، برنامه بسیار مشهور اتوکد محصول همین شرکت است! پس انتظار درست و به جایی داریم که اپلیکیشن پیکسلر اکسپرس نیز محصول مناسب و چشم‌گیری باشد. 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید