تاریخ عرضه فیفا 18

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 22 خرداد 96 ساعت: 12:36:09

به گزارش فيسيت، به نقل از جي اس ام، در جریان کنفرانس خبری EA Play، بازی FIFA 18 به صورت کامل توسط کمپانی الکترونیک آرتز معرفی شد. با فيسيت همراه باشيد.

شرکت «الکترونیک آرتز» در همایش E3 2017 و در رویداد مخصوص این شرکت یعنی EA Play 2017 به معرفی و ارائه جزئیات بیشتر از بازی FIFA 18 پرداخت. نام جدید حالت داستانی The Journey: Hunter Returns خواهد بود که در آن شاهد حضور «الکس هانتر» از «فیفا ۱۷» هستیم.

الکترونیک آرتز به صورت کامل این بازی را معرفی و ویدیویی از فیفا 18 را به نمایش گذاشت. در ویدیوی بازی اعلام شد که دراماتیک‌ترین و بهترین اتمسفر را در فیفا 18 تجربه خواهید کرد. همچنین در ادامه گفته شده است که بازیکنان بیشتری حرکات مخصوص به خود را اجرا خواهند کرد. همچنین تیم سازنده سعی کرده است حرکات رونالدو را با بهترین کیفیت کپچر کنند تا هواداران بتوانند تجربه‌ای ناب با این شخصیت در طول بازی‌های خود داشته باشند.

 در فیفا 18 شاهد حضور کارت‌های آلتیمیت تیم مربوط به ستاره‌های قدیمی روی پلی‌استیشن 4 و پی‌سی هستیم و از طرفی نسخه‌های مختلف بازی، از گرافیک و ویژگی‌های یکسانی بهره نمی‌برند.

 بازی دارای چند نسخه در زمان انتشار خواهد بود که شامل: نسخه استاندارد، «رونالدو ادیشن» (Ronaldo Edition) و نسخه «آیکون» (ICON) می‌شود. گفته شد، نسخه «رونالدو» ۳ روز زودتر از عرضه در دسترس قرار خواهد گرفت. در همین‌حال نسخه «آیکون» و برخی ویژگی‌های اضافی به مانند نسخه «رونالدو» ۳ روز زودتر در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

بازی FIFA 18 در تاریخ هفت مهر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و نسخه نینتندو سوییچ این بازی، نه دارای موتور گرافیکی فراس‌بایت است و نه بخش داستانی The Journey را در اختیار دارد.

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید