کدام سرویس ایمیل‌ امن‌تر است؟

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
شما باید از میان سرویس‌های مختلف ایمیل امن‌ترین سرویس را انتخاب کنید، چرا که امنیت در ایمیل موضوع مهم و حائز اهمیتی است. با ما همراه باشيد.

شرکت‌های مختلفی سرویسرا برای شما فراهم می‌کنند، اما معروف‌ترین آنها جیمیل، یاهو، هات‌‌میل و اوت‌لوک است. شما باید از میان سرویس‌های مختلفامن‌ترین سرویس را انتخاب کنید، چرا که امنیت درموضوع مهم و حائز اهمیتی است. همه ما درخود اطلاعات مهم و حساسی داریم، پس باید حتماً از یک سرویسامن استفاده کنیم. در این مقاله آموزشی به شما امن‌ترین سرویسرا معرفی می‌کنیم.

جیمیل یکی از امن‌ترین و بهترین سرویس‌هایدراست.  اگر می‌خواهید از یک سرویس امن و مناسباستفاده کنید، حتماًرا انتخاب کنید.

دلایل انتخاببه عنوان سرویس برتربه شرح زیر است:

جیمیل کلیه ایمیل‌های ارسالی و دریافتی ازرا رمزگذاری می‌کند، یعنی به هیچ عنوان امکان دسترسی به اطلاعات موجود دروجود ندارد. در حقیقت کلیه ارتباطاتبهرمزگذاری می‌شود. در صورتی که اگر شما ازبه سایر سرویس هاارسال کنید و یا ایمیلی از آنها دریافت کنید، محتویات رمزگذاری نمی‌شود و امکان شنود آنها وجود دارد.

شما برای امن کردنخود امکان فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای را دارید. در این روش دسترسی بهشما تقریباً غیرممکن می‌شود. چرا که در این روش شما بجز رمزعبور باید کد امنیتی که به تلفن شما ارسال می‌شود را هم وارد کنید تا بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. این سیستم امنیتشما را بسیار بالا می‌برد. برای دریافت کد امنیتی توصیه می‌کنیم برای امنیت بیشتر از Google Authenticator استفاده نمایید.

 گزینه Get Started را انتخاب کنید. لاگ‌این کنید. شماره تلفن خود را وارد کنید و مشخص کنید تمایل دارید از چه طریقی کد امنیتی را دریافت کنید. کد به شما اس‌ام‌اس شود و یا با شما تماس گرفته شود و کد را بخوانند. پس از دریافت کد آن را در محل مناسب وارد کنید و در آخر تایید کنید که می‌خواهید تایید هویت دو مرحله‌ای برای حساب شما فعال شود. اکنون برای دسترسی به اکانت خود تنها وارد کردن پسورد کافی نیست باید کد امنیتی هم که برای شما ارسال می‌شود، وارد نمایید.

یکی از ویژگی‌های خوبدر قسمت فایل‌های ضمیمه این سرویساست. شما برای مشاهده فایل‌های ضمیمه نیازی به دانلود آنها ندارید، کافی است بر روی آن کلیک کنید و محتویات آن را مشاهده کنید.برای آپلود و ارسال فایل‌های سنگین هم از گوگل‌ درایو استفاده می‌کند. اتوماتیک فایل را در گوگل‌درایو آپلود و با فرد دریافت کنند از طریقبه‌ اشتراک می‌گذارد.

سیستم پشتیبانی سرویسگوگل نسبت به سایر سرویس‌هایخوب است.سرویس پشتیبانی فعال و خوبی دارد که همیشه جوابگو کاربران خود هست. اگر مشکلی در خصوص این سرویس برای شما پیش بیاید آن را به صورت سریع رفع خواهد کرد. در مواقعی هم که در خصوص دسترسی بهخود مشکل داشتید می‌توانید با کمک واحد پشتیبانی دسترسی بهخود را بازگردانید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید