اپلیکیشن‌های مناسب برای کنترل سلامتی و ورزش

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 24 خرداد 96 ساعت: 15:00:00

 امروزه دستگاه‌های هوشمند زیادی و همچنین اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های کاربردی زیادی در زمینه سلامت و تندرستی منتشر شده است که در سلامت، تندرستی و تناسب اندام شما بسیار موثر هستند. این برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها به شما آمار خوب و مهمی را نمایش می‌دهند و می‌توانند نقش ‌بسزایی در سلامتی شما داشته باشند. در این مطلب آموزشی به معرفی اپلیکیشن‌های برتر در این حوزه می‌پردازیم و مزیت‌ها و نقش‌ مثبت‌ آن‌ها در خصوص سلامتی را توضیح می‌دهیم. پس اگر به فکر سلامتی و تناسب اندام خود هستید با ما همراه باشید.

یکی از اپلیکیشن‌های ممتاز در زمینه نمایش و مانیتور ضربان قلب شماست. وقتی ورزش می‌کنید کنترل ضربان قلب‌تان بسیار موضوع مهمی است. شما باید قبل از ورزش و در حین ورزش ضربان قلب خود را کنترل کنید.

برای رسیدن به وزن ایده‌ال باید از نحوه ضربان قلب خود کمک بگیرید. اپلیکیشن‌های زیادی‌ست که می‌توانند میزان ضربان قلب را برای شما مانیتور کنند اما این اپلیکیشن‌ ویژگی‌هایی دارد که آن را از سایر اپلیکیشن‌های مشابه متمایز می‌کند.

وقتی در حال ورزش هستید و ضربان قلب خود را کنترل می‌کنید، این اپلیکیشن به شما نشان می‌دهد که برای رسیدن به وزن ایده‌آل باید ضربان قلب شما چه اندازه باشد. یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی این اپلیکیشن، نمایش ضربان قلب شما در یک جدول در زمان‌های مختلف است که شما با کمک این جدول می‌توانید به میزان چربی‌سوز بودن فعالیت‌های خود پی‌ ببرید و یا اینکه با کمک میزان ضربان‌های قلبی که در زمان‌های مختلف نمایش داده شده می‌توانید به تاثیر استرس و فشارهای روحی بر روی ضربان قلب خود پی‌ ببرید و میزان استرس و فشارهای روانی را کاهش دهید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید