خبر ها حاکی از همکاری Razer و شرکت Intel در ایجاد تکنولوژی RealSense می باشد .

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 22 شهریور 94 ساعت: 13:30:00

واقعی تر از همیشه مشاهده نمایند و بیشتر برایشان ملموس باشد . دوربین های RealSense شرکت Intelقادر به تصویر برداری سه بعدی نیز می باشند . این دوربین ها می توانند چهره و همچنین حرکات افراد را تشخیص دهند . در نهایت اینکه با استفاده ازمحصول جدید این شرکت ، برنامه نویسان و تولید کنند گان بازی ها می توانند فضای مجازی درون نرم افزار ها را برای کاربران خود بسیار ملموس و واقعی نمایند .
آقای مین لیانگ تان ، موسس و مدیر عامل شرکت Razer در مورد این محصول خارق العاده اینگونه گفته است که : " خود شرکت Razer هم از خدماتی که این محصول می تواند برای مشتریان ارائه دهد شگفت زده است . محصولی که با استفاده از تکنولوژی RealSenseتولید و وارد بازار می شود ، علاوه بر کار با     VR ها ، با استفاده از تحرکات فزاینده OSVR ، در عرصه نمایش بازی ها نیز پیشتاز خواهد بود . " وی همچنین اعلام کرد : " بازی دوستان و معتادان بازی های رایانه ای با ورود این تکنولوژی قادر خواهند بود تا تصاویری خارق العاده را از طریق رایانه مشاهده نمایند و همچنین تجربه های VRباور نکردنی را نیز به دست خواهند آورد . "
این روز ها در بازار تکنولوژی نمونه های نادری از محصولات VR وجود دارند و موسسه Razer با راه اندازی این محصول در بین کاربران تکنولوژی RealSense در میان نمونه هایOSVR (Open Source Virtual Reality ) تحولی بزرگ را رقم خواهد زد . این موضوع در جریان گردهمایی مسئولان شرکت اینتل در سال 2015 نیز به روشنی بیان شده بود .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید