نام ایران به لیست کشور هایی که از گوگل پلی استور پشتیبانی می‌ کنند اضافه شد

نام ایران به لیست کشور هایی که از گوگل پلی استور پشتیبانی می‌ کنند اضافه شد

نام ایران در لیست کشورهایی که از گوگل پلی استور پشتیبانی می‌کنند قرار گرفت.

فروشگاه گوگل پلی امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا در دسترس است اما هنوز هم در برخی کشورها قابل‌استفاده نیست. معروف‌ترین کشورهایی که به گوگل پلی استور دسترسی ندارند، چین است که ممنوعیت‌های زیادی را در زمینه اینترنت اعمال کرده است. اما اکنون به نظر می‌رسد که گوگل پلی استور به‌زودی در کشورهای ایران، چین، کوبا، ماکائو، میانمار و سودان در دسترس قرار بگیرد.

اگرچه امکان دسترسی به این برنامه برای کاربران کشورهای نام‌برده هم فراهم شده است، اما تنها برای کاربران کشور ماکائو امکان دسترسی و دانلود برنامه‌های مربوط به کسب‌وکارها و بازی‌های غیر رایگان فراهم شده است. سایر کشورها تنها به برنامه‌های رایگان دسترسی دارند زیرا در این کشورها هنوز امکان پرداخت درون برنامه‌ای ایجاد نشده است و متأسفانه ایران هم جز همین کشورهاست!

ايران در گوگل پلي استور

ايران در گوگل پلي استور

گوگل باید این نکته را در نظر بگیرد که با فراهم کردن امکان پرداخت درون برنامه‌ای در گوگل پلی استور در این کشورها، می‌تواند بازار مصرف اپلیکیشن ها را به‌طور چشمگیری افزایش دهد که این مسئله هم به سود توسعه‌دهندگان اپلیکیشن هاست و هم به سود کاربران.

منبع خبر: androidheadlines

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر