مدیر عامل توییتر: تا ده سال آینده بیت‌کوین تنها پول رایج دنیا خواهد بود

مدیر عامل توییتر: تا ده سال آینده بیت‌کوین تنها پول رایج دنیا خواهد بود

جک دورسی مدیر عامل توییتر ادعا کرده که تا ده سال دیگر بیت‌کوین تنها پول رایج در دنیا خواهد بود.

مدیر عامل شرکت توییتر و اسکوئر، جک دورسی رویاهای بزرگی را درمورد بیت‌کوین دارد. او در مصاحبه‌ی خود با تایمز اعلام کرد که معتقد است که تا ده سال آینده ارز رمزگذاری شده تنها پول رایج دنیا خواهد بود. 
بنا به گفته‌ی دوریس دنیا در نهایت تنها یک واحد پول وجود خواهد داشت، در اینترنت تنها یک واحد پول موجود خواهد بود. دورسی پیش‌بینی کرد که این تفاوت تا ده سال دیگر اتفاق خواهد افتاد اما ممکن است که این تغییر زودتر هم رخ دهد. البته چنین ادعایی خیلی واقع بینانه به نظر نمی‌رسد، حتی با این که در چندین ماه پیش ارز رمزنگاری شده طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. 
در این که دورسی از طرفداران بیت‌کوین است شکی نیست. چرا که دورسی علاوه بر مدیر عامل توییتر مدیر عامل اسکوئر نیز هست که اخیراً امکان خرید و فروش مستقیم بیت‌کوین را از طریق اپلیکیشن  Square Cash فراهم کرده است. این شرکت همچنین یک داستان تصویری برای کودکان درمورد مزایای ارز دیجیتالی منتشر کرده است. دورسی بارها در مصاحبه‌های مختلف درمورد مزایای بیت‌کوین به عنوان واحد پول و نقش آن در اقتصاد دنیا صحبت کرده است. ( دورسی صاحب مبلغ نامشخصی ارز رمزگذاری است.) 
جالب اینجاست که وقتی دورسی برای معرفی شرکت اسکوئر در لندن بود حاضر نشد به هیچ کدام از سوالات توییتر درمورد مشکلات فرهنگی و مسائل نژاد پرستانه پاسخ دهد. به نظر می‌رسد که سیستم اقتصادی دنیا برای دورسی مهم‌تر از هر مشکلی در دنیا است.  

پیشنهاد فیسیت : پیش‌بینی می‌شود ارزش بیت کوین تا مارس 2020 به 91000 دلار برسد

برای اینکه از تمامی اخبار در اولین فرصت مطلع شوید با کانال تلگرام ما با آی دی faceitmag@ همراه باشید.

 

منبع خبر: theverge

مارال رضایی

مارال رضایی

مارال هشت سال است که یه عنوان مترجم مشغول به فعالیت است.او دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه است و به سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی صحبت می کند. مارال به ادبیات، سینما و موسیقی راک علاقه مند است و به دنبال یک تجربه متفاوت به وادی تکنولوژی قدم گذاشته.


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر