عضویت اجباری در پیام رسان سروش تایید نشد

عضویت اجباری در پیام رسان سروش تایید نشد

عضویت اجباری در پیام رسان سروش تایید نشد.

چندی پیش برخی کاربران ادعا کرده بودند که با نام و شماره آن‌ها در پیام رسان سروش برایشان حساب کاربری ایجاد شده است. یکی از کاربران برای اثبات این مسئله اسکرین شاتی از اکانت سروشی که با نام او ایجاد شده بود را در توییتر خود به اشتراک گذاشته بود و مدعی بود که حتی تا قبل از این موضوع لگوی سروش را هم ندیده بوده است.

این مسئله باعث شد تا اذهان عمومی نسبت به پیام رسان‌های بومی مخصوصاً پیام رسان سروش منفی شود و تعدادی از کاربران از مدیر سروش درخواست بررسی موضوع و توضیح دراین‌باره را داشته باشند. مدیرعامل پیام رسان سروش به‌طورکلی این مسئله را تکذیب کرده بود. به گفته وی فعال‌سازی اکانت سروش تنها با دریافت پیامک روی گوشی کاربر ممکن است بنابراین این مسئله صحت ندارد.

پیشنهاد فیسیت : داستان اعضای اجباری پیام رسان سروش چیست

مرکز ملی فضای مجازی هم برای بررسی عضویت اجباری در پیام رسان سروش وارد عمل شده و موضوع را پیگیری کرده است. این مرکز درنهایت اعلام کرده است:

تاکنون هیچ مستندی از سوی وزارت ارتباطات و افرادی که مدعی این موضوع هستند، دریافت نشده است.

بر این اساس در صورت دریافت مستندات از سوی مدعیان مذکور، مرکز ملی فضای مجازی از جایگاه نظارت کلان بر فضای مجازی کشور، موضوع را در اسرع وقت بررسی و به اطلاع مردم خواهد رساند.

تاکنون چنین تجربه‌ای در استفاده از پیام رسان سروش داشته‌اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف همراهی کنید:

کانال تلگرام با آیدی faceitmag@

توییتر با آیدی faceit_ir@

اینستاگرام با آیدی faceit_mag@

کانال سروش با آیدی faceit_mag@

 

منبع خبر: مهر

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


1 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

قاسم

سه شنبه, 15 خرداد 1397

اگه چیز دیگه ای میگفتن جای تعجب بود!!!

پاسخ

ثبت نظر