امسال منتظر گوشی با دوربین 9 گانه باشید

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 10 تیر 97 ساعت: 15:00:00

دوربین یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که هنگام خرید گوشی هوشمند اهمیت دارد. از این رو اغلب شرکت‌های سازنده گوشی هوشمند، تمرکز خود را روی بهبود کیفیت دوربین گذاشته‌اند. دوربین گوشی به‌اندازه‌ای اهمیت دارد که وب سایتی تخصصی و آزمونی به نام DxoMark کیفیت دوربین گوشی‌های جدید را بررسی کرده و نمره‌ای به هر یک اختصاص می‌دهد.

پیشنهاد فیسیت : بهترین گوشی‌های هوشمند از نظر دوربین (آخرین بررسی DXOmark در سال 2018)

بسیاری از شرکت‌ها برای بهبود کیفیت دوربین گوشی‌های خود به ساخت گوشی‌هایی با دوربین دوگانه و به‌تازگی دوربین سه گانه روی آورده‌اند؛ اما اتفاق جالب ساخت گوشی با 9 دوربین است!

کمپانی Light سال گذشته دوربینی با نام L16 را با 16 لنز معرفی کرد. حالا این کمپانی در نظر دارد با استفاده از همین تکنولوژی، به لطف سرمایه‌گذاری شرکت فاکسکان و تا یک سال آینده، گوشی با دوربین 9 گانه را راهی بازار کند.

گزارشاتی از واشنگتن پست نشان می‌دهد که این شرکت نمونه‌های اولیه با 5 تا 9 دوربین را ساخته است که این دوربین‌ها در کنار یکدیگر می‌توانند در شرایط نور کم، مانند دوربین‌های DSLR همان کیفیت را ارائه دهند.

گوشی جدید کمپانی light احتمالاً در مجموع بتواند تصاویری با کیفیت 64 مگاپیکسل را به ثبت برسانند. ضمناً می‌توانیم از دوربین این گوشی انتظار ایفکت‌های پیچیده و زوم فوق‌العاده قدرتمند را داشته باشیم. بنابراین در این گوشی منتظر دوربینی بی‌نظیر در بین تمام گوشی‌های هوشمند باشید.

دوربینی 9 گانه و با کیفیت فوق‌العاده، مسلماً ایده‌آل همه ما هست اما نباید از چنین گوشی انتظار قیمت پایینی داشته باشید، همان‌طور که دوربین L16 این شرکت با 16 لنز هم قیمت بسیار بالای 1950 دلار را داشت.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: gsmarena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید