رونمایی از ماشین اپل با موتور الکترونیکی در سال 2019

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 7 مهر 94 ساعت: 04:18:17

افرادی که با خودرو های الکتریکی آشنایی دارند به محض شنیدن اخبار مربوط به خودروی اپل به یاد خودرویProject Titan افتادند و تنها تفاوت آنها را اینگونه توجیه می کنند که خودروی Project Titan اجازه یافته بود تا ظرفیت گروه 600 نفری خود را به سه برابر افزایش بدهد . به علاوه با توجه به اخبار موثق از منابع معتبر شرکت اپل بیش از یک سال برای تحقیقات خود در رابطه با نحوه برند سازی و در واقع منحصر کردن برند این محصول به نام خود تلاش می کرده است و حتی در همین راستا نیز در چند مورد فرصتی که داشته با افرادی از ادارات دولتی کالیفرنیا نیز ملاقات کرده است .
با این وجود سازنده iPhoneنیز تعدادی متخصص خودرو های بدون سرنشین را به استخدام در آورده است و طبق اخبار رسیده از منابع نزدیک به این شرکت ، ویژگی های تخصصی این محصول به زودی رسانه ای خواهند شد .اکنون مشخص می شود که نخستین وسیله نقلیه الکتریکی اپل آنچنان هم خودکار و اتوماتیک نخواهد بود که در شایعات مطرح می شد .
شواهد نشان می دهند که به احتمال قوی خودروی جدید اپل از کاربری های سطح بالا در صنعت خودرو به استفاده در تست کردن امکانات مختلف برای خودرو ها و سرمایه گذاری در این بخش منتقل خواهد شد . در هر صورت این اولین باری است که زمان دقیق تکمیل خودروی الکتریکی مورد ادعای شرکت اپل حتی به صورت شایعه هم که باشدرسانه ای شده است .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید