وزیر ارتباطات در شیراز حضور یافت

وزیر ارتباطات در شیراز حضور یافت

وزیر ارتباطات، آذری جهرمی، با هدف بهره‌برداری از طرح‌های مخابراتی و دیدار با مردم و نخبگان و فعالان حوزه‌ی ارتباطات در شیراز حضور یافت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته به استان فارس سفری داشتند که این سفر امروز، پنجشنبه، 21 تیرماه با پایان می‌رسد. این سفر با هدف بهره‌برداری از طرح‌های مخابراتی و دیدار با مردم و نخبگان و فعالان حوزه‌ی ارتباطات انجام شده است.

دیروز محمد جواد آذری جهرمی در شهرستان خرامه که در 90 کیلومتری شیراز است، حضور یافت تا در جلسه شورای اداری اين شهرستان شرکت کند.

وزیر ارتباطات در مورد سفر به خرامه در صفحه اینستاگرام خود چنین نوشت و از تامین اینترنت 4G برای مردم این منطقه اظهار خوش‌حالی کرد:

امروز به استان فارس سفر و در بدو ورود به شهرستان خرامه رفتم. خرامه به معنای خورشید و ماه است و این دشت پهناور روزی سرسبز و پرآب با شالیزارهای پربار بوده و اینک 11 سال است که با خشک‌سالی مواجه و به تدریج تبدیل به کویری لم یزرع شده است؛ کویری که دراز به دراز افتاده است و دیدن آن خون به جگر می‌ریزد؛ دشت پهناوری که به تشبیه این دختر خرامه‌ای: "بهشتی بود که کویر شد". اما با این همه وقتی دیدم با همت همکارانم بيشتر مردم این منطقه از اینترنت پرسرعت 4G بهره‌‌مندند خوش‌حال شدم که امروز با ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی زمینه ایجاد کسب و کارهای نو برای حل بخشی از مشکل اشتغال این مردم مظلوم فراهم آمده است.
کم آبی سخت است اما "تا ریشه در خاک است امید هم هست" و مطمئن هستم با مدیریت دقیق منابع آب و همدلی برای حل این مشکل فراگیر از این بحران نیز با سربلندی گذر خواهیم کرد.

آذری جهرمی در خرامه-استان فارس

آذری جهرمی در خرامه-استان فارس

 

امروز وی در مراسمی با نخبگان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات کشور دیداری داشتند و آذری جهرمی در مورد این دیدار در اینستاگرام خود چنین نوشت:

امروز با نخبگان شیرازی فالوده خوردیم. از قدیم گفته‌اند "فلانی با شاه فالوده نمی‌خورد" و این مثل نشانه تکبر بود. من هرگاه در میان نخبگان و جوانان صاحب ایده قرار می‌گیرم احساس فروتنی می‌کنم و به آینده امیدوارتر می‌شوم. معتقدم نقص‌های بر جای مانده از دیروز با تفکر مغزهای نخبگان امروز رفع خواهد شد.
امروز استان فارس به همت جوانانش در حوزه فناوری اطلاعات و کسب و کارهای نو یکی از استان‌های برتر کشور است و بیش از 600 شرکت کوچک و بزرگ در قالب مراکز رشد، مراکز شتاب دهنده، شرکت‌های تولید محتوا، شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کارهای نوین با اراده و انگیزه فراوان و سرمایه مادی اندک در این استان فعالند.
هیچ چیز لذت بخش‌تر از مشاهده به ثمر نشستن فعالیت خلاقانه چند جوان در قالب یک هسته علمی فناوری و تحصیل سود و ایجاد اشتغال نیست.

وزیر ارتباطات در شیراز

وزیر ارتباطات در شیراز

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

منبع خبر: اینستاگرام

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر