راهنمای حضور در الکامپ 97

راهنمای حضور در الکامپ 97

الکامپ 97، بیست و چهارمین دوره بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات کشور از امروز در حال برگزاری است. این رویداد که برخلاف شایعات قبلی در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، از امروز 6 مردادماه آغاز و تا 4 روز آینده ادامه دارد. این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 برقرار خواهد بود.

 

مسیرهای دسترسی به نمایشگاه الکامپ 97

دسترسی به این نمایشگاه شاید اولین مسئله برای حضور در این نمایشگاه است. از طریق مترو، BRT و وسیله شخصی می‌توانید به محل نمایشگاه الکامپ 97 برسید که آدرس‌ها و مسیرهای مختلف را در ادامه توضیح داده‌ایم.

مترو و BRT

  • ایستگاه صدر، بزرگراه مدرس، بزرگراه چمران، درب شمالی نمایشگاه بین المللی تهران
  • ایستگاه نواب صفوی - استفاده از اتوبوسBRT جمهوری - پارک وی، ایستگاه نمایشگاه
  • ایستگاه تجریش، رفتن به میدان تجریش - تاکسی‌های به سمت نمایشگاه
  • ایستگاه توحید - سوار شدن خط اتوبوس BRT به سمت پایانه افشار - پیاده شدن در ایستگاه نمایشگاه

 

وسیله نقلیه شخصی

  • بزرگراه چمران، نرسیده به پارک وی، درب شمالی نمایشگاه
  • اتوبان یادگار امام، سئول جنوب، دوربرگردان نرسیده به نیایش، سئول شمال، خیابان نمایشگاه، درب جنوب و جنوب غربی

با توجه به قرارگیری سه درب اصلی جهت تردد – خیابان‌های منتهی به نمایشگاه عبارتند از :

  • درب جنوبی خیابان سئول - انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه
  • درب جنوب غربی (ورودی پارکینگ) خیابان سئول - ابتدای جاده اختصاصی نمایشگاه
  • درب شمالی - خیابان دانشگاه

 

بخش‌ها و غرفه‌های نمایشگاه الکامپ 97

الکام استارز

بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات ایران جای خوبی برای به نمایش گذاشتن استارتاپ‌هاست. برای دیدن از این استارتاپ‌ها می‌توانید به سالن‌های 8، 9، 10، 11 و بخش‌هایی از سالن 27 مراجعه کنید. لیست کامل استارتاپ‌های مستقر در این سالن‌ها و شماره غرفه هر یک را می‌توانید از این فایل PDF ببینید.

 

دولت الکترونیک

دولت الکترونیک بخش دیگری از نمایشگاه الکامپ امسال خواهد بود. این سامانه تاکنون بیش از 55 خدمات دولتی را ازبستر سنتی به بستر اینترنت آورده است در سالن 41 برپا خواهد شد. دولتی امسال در نمایشگاه الکامپ 97 با شعار "دولت همراه" حضور دارند. قرار است در این رویداد اپلیکیشن دولت همراه ارائه و پروموت شود.

برخی معتقدند ارائه طرح اولیه ارز دیجیتال ملی در این نمایشگاه چندان دور از انتظار نیست درصورتی برخی دیگر حضور این بخش در نمایشگاه سال آینده را پیشبینی می‌کنند.

 

اتاق شتاب

اتاق شتاب که در انتهای سالن 10 نمایشگاه الکامپ 97 قرار دارد، فرصتی بی‌نظیر برای گفتگو با متخصصان مجرب، مشاوران، صاحبان صنعت و منتورهای برتر اکوسیستم کارآفرینی ایران و اروپا در حوزه ارزیابی ایده‌، کشف نیازهای مخاطبین و بازار، تیم سازی و کار تیمی، تاسیس و شکل ‌دهی به استارتاپ ها، شتابدهی استارتاپ ها، توسعه کسب‌ و کار، مذاکره با سرمایه‌ گذار و جذب سرمایه

 

غول‌های صنعت IT کشور در سالن 40

بخشی از الکامپ 97 به شرت‌های بزرگ و غول‌های صنعت فناوری اطلاعات کشور اختصاص دارد که این شرکت‌ها در سالن 40 حضور دارند. شرکت‌های مگفا (مرکز گسترش فناوری اطلاعات) و گروه فن‌آوا هم در این سالن حضور دارند.

 

سایر سالن‌ها

در سالن 27 هم شرکت‌ها و وب سایت‌های گوناگونی حضور دارند و برخی استارتاپ‌ها هم در همین سالن قرار گرفتند.

سالن 5 نیز میزبان شرکت‌های مختلف حوزه ICT و پارک‌های فناوری از جمله پارک فناوری پردیس و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران است.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: دیجیاتو

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر