چطور دو نسخه از یک برنامه را روی گوشی اندرویدی به صورت هم‌زمان اجرا کنیم

چطور دو نسخه از یک برنامه را روی گوشی اندرویدی به صورت هم‌زمان اجرا کنیم

به سادگی و با استفاده از برنامه Parallel Space دو نسخه از یک برنامه را روی گوشی اندرویدی به صورت هم‌زمان اجرا کنید.

اجرای دو نسخه از یک برنامه به صورت هم‌زمان روی گوشی، شاید نیاز بسیاری از ما باشد. مثلاً فرض کنید شما یک حساب شخصی فیس‌بوک دارید و یک حساب بیزنسی را نیز می‌خواهید روی گوشی خود داشته باشید. اندروید به خودی خود راهی برای اجرای هم‌زمان دو نسخه از برنامه روی گوشی را فراهم نمی‌کند اما نگران نباشید برنامه‌ای به نام Parallel Space به شما امکان می‌دهد دو نسخه از یک برنامه را هم‌زمان روی گوشی اجرا کنید.

یکی از قابلیت‌های بسیار خوب این برنامه حالت ناشناس (incognito mode) است. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا برنامه‌هایی که روی گوشی خود نصب کرده‌اید را مخفی کنید.

 

استفاده از برنامه Parallel Space برای اجرای هم‌زمان دو نسخه از برنامه

استفاده از برنامه Parallel Space برای اجرای هم‌زمان دو نسخه از برنامه روی گوشی اندرویدی بسیار ساده است کافی است مراحل زیر را طی کنید:

1- برنامه رایگان Parallel Space را ابتدا دانلود و نصب کنید.

2- هنگامی که برای اولین بار برنامه را نصب و اجرا می‌کنید، باید برنامه‌ای که می‌خواهید دو نسخه از آن را روی گوشی داشته باشید را انتخاب کنید.

3- برای ایجاد این کلون (clone) کافی است روی گزینه Add to Parallel Space را کلیک کنید.

انتخاب برنامه برای clone گرفتن در parallel space

انتخاب برنامه برای clone گرفتن در parallel space

حالا برای دسترسی به برنامه اصلی خود که مستقیم روی گوشی نصب کرده‌اید باید به همان برنامه مراجعه کنید اما برای دسترسی به نسخه دوم باید وارد برنامه شوید و روی آیکون برنامه ضربه بخرید.

برای استفاده ساده‌تر از این برنامه پیشنهاد می‌کنیم ویدیو زیر را ببینید:

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: makeuseof

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر