با قابلیت undo در جیمیل، ایمیل‌های ارسالی خود را لغو کنید، حتی در نسخه‌های موبایلی

با قابلیت undo در جیمیل، ایمیل‌های ارسالی خود را لغو کنید، حتی در نسخه‌های موبایلی

با استفاده از قابلیت undo در جیمیل برای حدود 8 ثانیه بعد از ارسال ایمیل فرصت دارید تا ارسال آن را لغو کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده است که ایمیلی را ارسال کنید اما همان لحظه از ارسال آن پشیمان شوید و یا اینکه به خاطر بیاورید که باید فایلی را به آن اضافه می‌کردید و یا نیاز به ویرایشی بوده که فراموش کرده‌اید.

جیمیل برای رفع این مشکل گزینه undo را تنها برای کمتر از 10 ثانیه بعد از ارسال ایمیل در اختیارتان قرار می‌دهد. خوشبختانه این قابلیت تنها به نسخه وب سرویس جیمیل نیست بلکه به تازگی این قابلیت به برنامه جیمیل در اندروید و iOS هم آمده است.

 

نحوه لغو ارسال جیمیل

درواقع بعد از ارسال ایمیل یک نوار سیاه رنگ پایین صفحه برای شما نمایش داده می‌شود که شامل گزینه undo است. این نوار و گزینه undo تنها برای حدود 8 ثانیه در پایین صفحه نمایش داده می‌شود. در صورتی که گزینه undo را انتخاب کنید، ایمیل ارسالی شما لغو شده، از صندوق ورودی طرف مقابل خارج می‌شود و به پیش نویس‌های شما اضافه می‌‌شود.

لغو ارسال جیمیل

لغو ارسال جیمیل

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید

منبع خبر: thestar

IMG_20210301_202437.jpg

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن معرفی محصول، اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر