رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های شاتل موبایل عرضه شد

رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های شاتل موبایل عرضه شد

رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های شاتل موبایل عرضه شد. پیش شماره جدید 099811 است.

شاتل موبایل از ظهر روز گذشته، 14 مهرماه، رنج جدیدی از سیم کارت‌های شاتل اعتباری را ارائه کرده است که دارای پیش شماره 099811 هستند. اضافه شدن این رنج جدید شماره به دلیل افزایش تعداد مشترکین این اپراتور است زیرا تا قبل از این تنها پیش شماره 099810 به شاتل موبایل تعلق داشت.

شاتل موبایل در حال حاضر تنها اپراتور حقیقی نوع اول (Full MVNO) کشور است که سیم‌کارت‌هایش را با پوشش سراسری در نسل‌های 2G، 3G، 3.75G، 4G، 4.5G در اختیار مشترکان قرار می‌دهد. از جمله خدمات منحصر به فرد شاتل موبایل می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. انتقال باقیمانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد
  2. تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت
  3. عرضه بسته‌های اینترنت به همراه میزان مکالمه و خدمات محتوایی
  4. ارائه خدمات همگرای ثابت و سیار
  5. و...

 

خرید سیم کارت شاتل با پیش شماره جدید

برای خرید سیم کارت اعتباری شاتل با پیش شماره جدید، هم اکنون می‌توانید به وب سایت شاتل با آدرس www.shatelmobile.ir مراجعه کنید و یا اینکه با شماره 09981000000 تماس بگیرید.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید. 

 

 

منبع خبر: مهر

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر