ابزار جدید و جادویی ادوبی برای حذف سوژه‌های متحرک در ویدیو معرفی شد

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 29 مهر 97 ساعت: 10:00:00

کمپانی ادوبی در کنفرانس Max از ویژگی‌های جدید نرم‌افزاری خود برای ویرایش ویدیو، تصویر و صدا رونمایی کرد. یکی از این ویژگی‌ها که بسیار کاربردی است، امکان حذف سوژه‌های متحرک در ویدیو است.

ابزاری جدیدی به نام Project Fast Mask به ویرایشگران حرفه‌ای ویدیو کمک می‌کند تا کم‌ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک، سوژه متحرک را پیدا کنند و آن را از ویدیو حذف کنند.

برای حذف سوژه متحرک کافی است با انتخاب یک نقطه مناسب، سوژه مورد نظر را انتخاب کنید؛ اما گاهی لازم است برای انتخاب دقیق سوژه چندین نقطه را انتخاب کنید. مثلا وقتی می‌خواهید یک انسان یا حیوان را انتخاب کنید که شکل هندسی نامنظمی دارد، باید نقاط بیشتری را انتخاب کنید. این کار را باید در فریم‌های مختلفی که سوژه در آن است، انجام دهید.

وقتی که سوژه به دقت انتخاب شد، برای آن ماسک ایجاد می‌شود. این ماسک حرکت سوژه را در همه فریم‌ها دنبال می‌کند تا در آخر بتواند سوژه متحرک را به راحتی در ویدیو حذف کند.

ویژگی Project Fast Mask بی‌شک یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌هایی است که به زودی در دسترس تدوین کنندگان ویدیو قرار خواهد گرفت و با در نسخه‌های بعدی ادوبی منتظر آن باشیم.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.   

 

 

منبع: thenextweb

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • الاسکا
  2018-10-22 06:21:33

  ادوبی هزار تا نرم افزار دارهالان شما منظورتون کدوم ( کدام ) نرم افزارش بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط هی گفتین ادوبی نگفتین کدام نرم افزارشافتر افکت منظور بود یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
  • خدیجه زارعپور
   2018-10-22 20:15:47

   در وب سایت اصلی هم به نرم افزار خاصی اشاره نشده بلکه گفته شده که به زودی منتظر این ویژگی در ابزارهای مربوط به ویدیو باشید

   پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید