هشتگ داغ مجازی #ریپورت_تتلو، کمپینی که باعث بسته شدن پیج 4 میلیونی امیر تتلو شد

هشتگ داغ مجازی #ریپورت_تتلو، کمپینی که باعث بسته شدن پیج 4 میلیونی امیر تتلو شد

هشتگ داغ مجازی #ریپورت_تتلو، کمپینی که باعث بسته شدن پیج 4 میلیونی امیر تتلو شد

بار دیگر هشتگ‌های داغ مجازی مردم کارساز شد و این بار باعث شد تا پیج اینستاگرام خواننده ایرانی، امیر تتلو، با 4 میلیون دنبال کننده ریپورت شود. داستان از این قرار است که از روز گذشته و با انتشار چندین استوری در پیج اینستاگرام امیر تتلو که خشونت علیه زنان را ترویج می‌داد، کاربران اینستاگرام و همچنین توییتر هشتگ #ریپورت_تتلو را داغ کردند. نتیجه این ریپورت دسته‌جمعی و هشتگ داغ مجازی، بسته شدن پیج اینستاگرام تتلو بود.

هشتگ داغ مجازی، #ریپورت_تتلو

هشتگ داغ مجازی، #ریپورت_تتلو

 

حالا و به دلیل انتشار استوری‌های رکیک علیه زنان و تشویق مردان به خشونت در برابر آن‌ها، پیج تتلو که شاید با انتشار پست‌های جنجالی و نه چندان مودبانه در پیج اینستاگرام توانسته بود 4 میلیون دنبال کننده را به دست بیاورد، بسته شده است؛ اما هنوز اینستاگرام در مورد بسته شدن این پیج بیانیه‌ای را منتشر نکرده است.

موضوع جالب در این کمپین مردمی اینجاست که هشتگ #ریپورت_تتلو تنها به اینستاگرام محدود نشد بلکه پای آن به توییتر هم باز شده است. در حال حاضر 137 هشتگ با عنوان #ریپورت_تتلو در اینستاگرام موجود است و 20 هشتگ در توییتر.

نه تنها اینستاگرام، بلکه خود تتلو هم نسبت به بسته شدن پیجش هنوز سخنی نگفته است اما از رفتار کاربران مشخص است که از بسته شدن این پیج اینستاگرامی کاملا راضی هستند.

 

مقالات مرتبط:

ماجرای داغ‌ترین هشتگ این روزهای توییتر، #پزشک_فراری_از_کارتخوان، چیست

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


5 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

tatality

دوشنبه, 14 آبان 1397

خدیجه جان چرا درست خبرو پخش نمیکنی؟؟؟
خوده تتلو 5 دقیقه بعد از بسته شدنه پیجش روی کانال تلگرامش گفت خودم بستم!!!
@amirtataloo7
عزت زیاد

پاسخ

نیما

دوشنبه, 14 آبان 1397

اون 4 میلیون منهای بچه‌های زیر 18 سال و اکانتهای جعلی فکر نکنم 1000 نفر بیشتر بشه که اونهام مثل خود تتلو از سلامت فکری برخوردار نیستند، اما در کل تعداد فالوور و لایک در هیچ شبکه اجتماعی نشان دهنده محبوبیت نیست، شما پول بده من روزی 100 تا فالوور برات میفرستم، الان زندگی خیلی‌ها با همین کسب درآمد از لایک و فالو میچرخه!

پاسخ

Observer

دوشنبه, 14 آبان 1397

نکنه کفن پوشان بخاطر مصاحبه با بی بی سی ناراحت شدن که همچین نمایشی رو راه انداختن

پاسخ

مهدی

یکشنبه, 20 آبان 1397

دفتر بررسی اینستاگرام پیج این هتاک به بانوان رو مسدود کرده.

پاسخ

مهدی

یکشنبه, 20 آبان 1397

چنان زشت بی احترامی کرده بود انگار صنعتی خیلی قوی مصرف کرده ....

پاسخ

ثبت نظر