استقبال کمتر از انتظار از آیفون XR، باعث کاهش تولید آن شد

استقبال کمتر از انتظار از آیفون XR، باعث کاهش تولید آن شد

استقبال کمتر از انتظار از آیفون XR، باعث کاهش تولید آن شد.

تنها حدود دو ماه از رونمایی آیفون‌های 2018 می‌گذرد. اپل در این مراسم از آیفون‌های XS و XS مکس به عنوان پرچم‌داران و از آیفون XR به عنوان یک گوشی ارزان قیمت‌تر رونمایی کرد. انتظار می‌رفت که فروش آیفون XR بسیار خوب باشد اما حالا به نظر می‌رسد این پیش‌بینی اشتباه بوده است و فروش آیفون XR کمتر از حد انتظار بوده است.

به گزارش رویترز، بعد از کاهش درخواست آیفون XR، اپل از تولیدکنندگان خود مانند فاکسان و پگاترون خواسته است تا برنامه افزایش خط تولیدی که در ماه قبل برنامه شده بود را متوقف کنند. گذشته از دریافت نکردن هیچ فعالیت ضرب‌العجلی و افزایش خط تولید توسط فاکسکان، حتی خط تولیدهای این شرکت به صورت کامل هم استفاده نمی‌شود. گویا این شرکت 60 خط تولید برای ساخت آیفون XR آماده کرده بود اما حالا تنها 45 خط تولید در حال استفاده است.

ضمناً اپل پیش‌تر از وسترون هم خواسته بود تا آماده تولید آیفون XR باشد اما به نظر می‌رسد اپل اصلاً نیازی به این درخواست نداشته باشد و در حال حاضر هم اپل هیچ درخواستی به وسترون نداده است.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.  

منبع خبر: phonearena

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر