دوشنبه سوری همراه اول؛ هدیه‌های هر ماهه‌ای که شامل همه مشترکان می‌شود

دوشنبه سوری همراه اول؛ هدیه‌های هر ماهه‌ای که شامل همه مشترکان می‌شود

دوشنبه سوری همراه اول؛ هدیه‌های هر ماهه‌ای که شامل همه مشترکان می‌شود را چطور باید فعال کنیم؟ کد دوشنبه سوری همراه اول را در فیسیت ببینید.

همراه اول به تازگی برای جلب رضایت مشتری‌هایش یک برنامه جذاب در نظر گرفته است، دوشنبه سوری همراه اول. درواقع همراه اول در نظر گرفته تا دوشنبه‌های آخر هر ماه به کاربران و مشترکانش هدایایی را بدهد که البته هر ماه هدایا با ماه دیگر متفاوت است. کافی است شماره #54*100* را شماره ‌گیری کنید تا جایزه دوشنبه سوری همراه اول را بگیرید.

 

دوشنبه سوری همراه اول برای بهمن ماه

آخرین دوشنبه بهمن ماه فرداست، 29 بهمن. همراه اول برای این ماه اینترنت هدیه به حجم 100 مگابایت تا 100 گیگابایت را در نظر گرفته که البته یک روزه است و همه چیز هم به شانس شما برمی‌گردد زیرا حجم اینترنت هدیه کاملاً اتفاقی و رندم به مشترکان همراه اول داده می‌شود و مهلت استفاده از این بسته هدیه دوشنبه سوری همراه اول از ساعت 5 صبح تا 5 عصر هست.

در ضمن همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از این هدیه‌های یک روزه همراه اول استفاده کنند، البته در هر ماه تنها یک بار.

 

کدهای دستوری هدیه دوشنبه سوری همراه اول

برای فعال‌سازی، استعلام و راهنمایی درباره این هدیه‌های ماهانه همراه اول می‌توانید از کدهای دستوری زیر استفاده کنید:

  • فعال‌سازی: کد دستوری #1*54*100*
  • استعلام بسته: کد دستوری #0*54*100*
  • راهنمایی: کد دستوری #9*54*100*

 

هرچیزی درباره همراه اول را اینجا پیدا کنید:

نحوه قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول

نحوه انتقال شارژ همراه اول از خط دائم به خط اعتباری

نحوه لغو تمدید خودکار اینترنت همراه اول با استفاده از کد دستوری

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

khadije-zarepoor.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...


2 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

Saeed

دوشنبه, 29 بهمن 1397

فعالش نکنین، ماه قبل فعالش کردم، 1 گیگ داد، نه حجم بسته تموم شده بود نه زمانش، اینترنت کار نمیکرد، نگا کردم دیدم شارژم تموم شده و از شارژم سیمکارتم رفته، همراه اول تو زمینه کلاهبرداری و مفت خوری، اولین اپراتور کشوره.

حمید

جمعه, 03 اسفند 1397

دقیقا همین طوره

ثبت نظر