نمایش لینکدین در کورتانا

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 9 مهر 94 ساعت: 17:29:12

ویژگی های کورتانا هر روز بیش تر مشخص می شود و مایکروسافت تلاش می کند تا از کورتانا یک دستیار هوشمند تمام عیار بسازد.ادغام لیکندین با کورتانا بی شک ایده ی جالبی است که مایکروسافت آن را عملی کرده است.با این ادغام ازاین پس کاربران ویندوز 10 که اکانت لینکدین دارند می توانند حساب خود را از طریق کورتانا مدیریت کنند و به اطلاعات،نوتیفیکیشن ها،حساب های دیگران و به طور کلی بیش تر اطلاعات حساب لینکدینشان دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت پروفایل لینکدین کاربران را با Reminders یا همان یادآور ویندوز متصل کرده است.برای مثال اگر شما برای یادآور خود ساعت یک جلسه را مشخص کرده اید که در تاریخ وساعت دل خواهتان به شما هشدار دهد، کورتانا قادر خواهد بود جزئیات این جلسه را از لینکدین شما استخراج و حتی شرکت کنندگان دیگر را به شما نشان دهد وشما را در جریان موارد مربوط به جلسه تان قرار دهد.

بر اساس هدف مایکروسافت که در نظر دارد ویندوز 10 یکپارچه باشد و ویژگی های متفاوت و اپلیکیشن ها با هم سازگار شوند و با توجه به اقدام اخیر یعنی همگام سازی کورتانا و لینکدین،از این پس باید منتظر ادغام های بیش تری باشیم.مایکروسافت قصد دارد به خوبی از ویژگی های کورتانا برای ویندوز 10 استفاده کند.

اگر تا این لحظه این ویژگی را مشاهده نکرده اید نگران نباشید،مایکروسافت چند ساعتی است این انتشار را انجام داده است و دسترسی تمام کاربران لینکدین به این ویژگی زمان بر است.

لینکدین، LinkedIn یک سرویس شبکه ی اجتماعی تجاری است که در دسامبر ۲۰۰۲ ایجاد شد و در می ۲۰۰۳ آغاز به کار کرد. این شبکه اجتماعی حرفه‌ ای هدفی ساده را در سر می‌ پروراند: اتصال دادن حرفه‌ ای‌ های جهان با یکدیگر به منظور افزایش کارایی و موفقیت آن ها.با پیوستن به این شبکه اجتماعی کاربران می‌توانند به افراد،‌ مشاغل، اخبار، اطلاعات جدید و ‌دیدگاه‌های مختلفی که می‌ توانند در ارتقا حرفه ‌ای آن ها تاثیر گذار باشند،‌ دسترسی پیدا کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید