سایت ثبت گوشی مسافری روی گوشی قاچاق بسته شد

سایت ثبت گوشی مسافری روی گوشی قاچاق بسته شد

سایت ثبت گوشی مسافری روی گوشی قاچاق بسته شد اما هنوز مسافران واقعی می‌توانند از این سایت استفاده کنند.

اسفند 97 با خبر بسته شدن سایت ثبت گوشی مسافری آغاز شد اما همان روز اعلام شد که این سابت هنوز بسته نشده و زمان قطعی تعطیل شدن آن هم مشخص نیست. البته گفته شد که چنین اتفاقی به زودی خواهد افتاد.

حالا امروز، 8 اسفندماه، همان زمان غیرقطعی که گفته شده بود رسیده است و از شب گذشته سایت ثبت گوشی‌های مسافری روی گوشی‌های قاچاق بسته شده است. مهدی محبی، رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی در این باره چنین توضیح داده است:

از دیشب سایت ثبت گوشی مسافری روی غیر مسافران بسته شده است و با اتصال سامانه ناجا و گمرک به یکدیگر دیگر افرادی که ورود و خروج نداشته‌اند نمی‌توانند گوشی ثبت کنند.

همانطور که اشاره هم شده، این سایت هنوز هم برای مسافران واقعی، یعنی افرادی که ورود و خروج به کشور داشته‌اند، باز است.

مسئله دیگر به فعالیت این وب سایت برای بازار شب عید برمی‌گردد. به گفته محبی هنوز مشخص نیست که وب سایت ثبت گوشی مسافری آیا برای بازار شب عید باز خواهد شد و یا اینکه همچنان بسته خواهد بود.

 

در ایران چه می‌گذرد:

سایت ثبت سفارش گوشی مسافری بسته می‌شود؛ موج تازه گرانی در راه است

وزیر ارتباطات بین مخالفت‌های دادستان و حمایت رئیس جمهور، بی اعتنایی را انتخاب کرد

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: فارس

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر