پازل بلوک‌های جواهر؛ یک بازی نوستالژیک برای نوروز 98؛ عیدانه

پازل بلوک‌های جواهر؛ یک بازی نوستالژیک برای نوروز 98؛ عیدانه

پازل بلوک‌های جواهر؛ یک بازی نوستالژیک برای نوروز 98 است که تجربه روزهای دورتان را زنده می‌کند.

آتاری بازی با تلویزیون‌های قدیمی و یا دستگاه‌های آتاری‌، یکی از بازی‌های نوستالژیک دهه‌ی 60 است. این روزها اما بازی‌ها کاملاً عوض شده‌اند و شاید با روحیه خیلی از افراد سازگار نباشند. نگران نباشید در این ایام نوروز برای شما یک بازی سرگرم‌کننده آماده کرده‌ایم، بازی که برای چند دقیقه هم که شده شما را به روزهای خوش دوران کودکی برمی‌گرداند؛ بازی پازل بلوک‌های جواهر.

 

بازی پازل بلوک‌های جواهر

شبیه به همان بازی آتاری نوستالژیک و قدیمی، بازی پازل بلوک‌های جواهر هم یک سری خانه مربعی دارد و یک سری شکل‌ که با همین مربع‌ها ساخته‌ شده‌اند. باید شکل‌ها را طوری روی صفحه و در جاهای خالی بچینید که یک خط افقی یا عمودی به طور کامل با مربع‌ها کامل شود. به محض اینکه یک خط پر شد، آن خط کاملاً از بین می‌رود. نکته همین‌جاست، نباید بگذارید که کل صفحه از بلوک‌ها پر شود و هیچ فضایی برای حرکت باقی نماند. البته نسخه کاملا کلاسیکش هم هست که دقیقا مثل آتاری بازی قدیمی است.

بازی پازل بلوک‌های جواهر که حالا بیش از 200 هزار نصب فعال دارد را می‌توانید از کافه بازار با حجم 14.8 مگابایت و برای اندروید دانلود کرده و کمی در گذشته‌ها بچرخید.

دانلود بازی پازل بلوک‌های جواهر

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر