چطور نوتیفیکشن‌های اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

چطور نوتیفیکشن‌های اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

اینستاگرام دوباره به روز رسانی شده و یک قابلیت غیر رسمی هم به آن اضافه شده است، قابلیت غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌ها. این آموزش را در فیسیت ببینید.

اینستاگرام، یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیا که همواره با خلاقیت‌ها و ایده‌های جدیدش، کاربران را شگفت زده می‌کند، این بار قابلیت توقف دریافت نوتیفیکیشن ها را به برنامه‌اش اضافه کرده است. البته این قابلیت هنوز رسما از سوی اینستاگرام اعلام نشده اما برخی از کاربران اندروید و iOS به این قابلیت دسترسی دارند. 

به لطف این قابلیت جدید، می‌توانید برای مدت 15 دقیقه، یک ساعت، 2، 4 و 8 ساعت، دریافت نوتیفیکیشن اینستاگرام را متوقف کنید. البته بعد از اینکه اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید، همه نوتیفیکیشن‌های دریافتی را مشاهده خواهید کرد. با فیسیت همراه باشید تا نحوه غیرفعال کردن نوتیفیکیشن های اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. 

 

چگونه نوتیفیکیشن اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

برای اينکه بتوانید از قابلیت توقف نوتیفیکیشن ها استفاده کنید، باید آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کرده و نصب کنید.  سپس مراحل زیر را طی کنید:

1- وارد تنظیمات حساب کاربری خودتان شوید.

2- به بخش تنظیمات بروید و گزینه Notifications را انتخاب کنید تا وارد بخش تنظیم و مدیریت نوتیفیکیشن ها شوید.

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

 

3- در این قسمت چندین گزینه پیش‌رو دارید. می‌توانید همه نوتیفیکیشن‌ها را غیرفعال کنید یا اینکه مشخص کنید نوتیفیکیشن‌های استوری، پست و یا نظرات را دریافت نکنید. حتی می‌توانید تعیین کنید که از چه افرادی همچنان نوتیفیکشن‌ها را دریافت کنید. 

4- برای اینکه هیچ نوتیفیکیشنی را دریافت نکنید باید گزینه Pause All را انتخاب کنید. 

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

 

5- حالا صفحه‌ای نمایش داده می‌شود که می‌توانید در آن یکی از زمان‌های 15 دقیقه، 1، 2، 4 و 8 ساعت را انتخاب کنید تا در این مدت نوتیفیکشن‌ها برای شما غیرفعال شود. 

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

مراحل غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌های اینستاگرام

 

بعد تمام شدن مدت زمانی که مشخص کرده‌اید، همه‌چیز به حالت عادی برمی‌گردد اما اگر به هر دلیلی خواستید قبل از پایان این زمان همه چیز به حالت اول برگردد، کافی است مجددا وارد تنظیمات اینستاگرام شده و به قسمت notifications بروید. حالا گزینه Pause All را غیرفعال کنید.

 

اخبار مرتبط:

چطور لایو اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

داستان پرلایک‌ترین پست اینستاگرامی چه بود؟

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: newsweek

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر