مایکروسافت پست الکترونیک و تقویم ویندوز10 را بروز رسانی می کند.

   
نام نویسنده:
 شنبه 11 مهر 94 ساعت: 08:38:53

شرکت مایکروسافت در زمینه‌ی برنامه‌های کاربردی پست الکترونیکی و تقویم در سیستم‌عامل ویندوز ده، بروزرسانی‌هایی عرضه میکند.

باید اشاره کرد که در مورد عرضه‌ی این نسخه هم مثل نسخه‌های قبلی، نکاتی در مورد خصوصیات و ویژگی‌های آن، برای دانلود وجود ندارد؛ پس به دنبال اخبار و اطلاعاتی خاص راجع به این نسخه نباشید.
البته این تصمیم یکی از تصمیمات ناامیدکننده‌ از طرف شرکت مایکروسافت در این زمینه است؛ به این ترتیب که این شرکت هیچ گونه اطلاعاتی راجع به ویژگی‌های نسخه‌ی جدید برنامه‌های کاربردی و فایل‌های بروزرسانی اعلام نمیکند. مگر در شرایطی که تغییری اساسی در مورد نسخه‌ی جدید اعمال شده باشد.
در مورد بروزرسانی‌های اعمال شده در مورد برنامه‌های پست الکترونیکی و تقویم باید گفت که این برنامه‌ها نسبت به نسخه‌های قبلی تغییر زیادی نکرده‌اند بلکه تنها اشکالاتی کوچک برطرف شده‌ است و از نظر کارایی ارتقا یافته‌اند؛ همین که اشکلات نسخه‌ی قبلی رفع شده است نکته‌ای مثبت است. علاوه بر اینها باید اضافه کرد که برنامه‌ی پست الکترونیکی دقیقاً مثل قبل کار نمی‌کند. در کل می توان گفت که دریافت نسخه‌ی جدید توصیه میشود.
اشکالات موجود در برنامه‌ی پست الکترونیکی برای سیستم‌عامل ویندوز ده
شرکت مایکروسافت مدت‌هاست که روی برنامه‌ی پست الکترونیکی کار می کند. فعالیت‌های اخیر این گروه در این زمینه، پیشرفت‌های چشم‌گیری داشته است. از جمله‌ی این پیشرفت‌ها می‌توان به تغییردادن وضعیت مکالمه اشاره کرد.
اما اشکالاتی اساسی در مورد این برنامه هنوز پا بر جاست. از جمله‌ی این اشکالات می توان به تاخیر زمانی که در هنگام استفاده از حساب‌های کاربری روی سرور تجاری Exchange رخ می دهد اشاره کرد. این برنامه در نود درصد موارد به خوبی سرویس میدهد اما گاهی هم دیده میشود که پیام‌های جدید را در جعبه‌ی پیام‌ها نمیگذارد.
در عین حال، این برنامه در زمینه‌ی خواندن کدهای HTML هم مشکلاتی دارد.
البته که قرار است تمام این اشکالات در آینده رفع شوند؛ پس بهتر است که به دنبال فایل‌های بروزرسانی و نسخه‌های جدید باشید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید