ویندوز دیفندر به سیستم عامل مک می‌آید

ویندوز دیفندر به سیستم عامل مک می‌آید

ویندوز دیفندر، آنتی ویروس پیشفرض ویندوز 10 با نام مایکروسافت دیفندر برای مک منتشر شد.

ویندوز دیفندر، آنتی ویروسی که در حال حاضر روی ویندوز 10 و به صورت پیش فرض در دسترس کاربران است، حالا قرار است در دسترس کاربران مک هم قرار بگیرد.

گویا مایکروسافت امروز آنتی ویروس ویندوز دیفندر را برای سیستم عامل مک هم منتشر کرده است و البته نام آن را هم به مایکروسافت دیفندر تغییر داده است.

آنتی ویروس مایکروسافت دیفندر یک آنتی ویروس ATP (مخفف عبارت Advanced persistent threat) است به این معنا که از روش‌های پیشرفته برای بدست آوردن اطلاعات حساس امنیتی استفاده می‌کند.

در حال حاضرمایکروسافت دیفندر روی سه نسخه اخیر سیستم عامل مک و تنها برای عده محدودی در دسترس قرار گرفته است. ضمنا مایکروسافت در آنتی ویروس مایکروسافت دیفندر جدید از یک سیستم آپدیت خودکار بهره برده است تا سیستم همواره به‌روز باشد.

ATP محدود به بخش کسب و کارها است بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت تصمیم دارد مایکروسافت دیفندر را برای همه کاربران مک عرضه کند یا خیر. به هر ترتیب اگر می‌خواهید نسخه محدود مایکروساف دیفندر ATP را روی مک امتحان کنید، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

اخبار مرتبط:

5 مورد از بهترین آنتی ویروس‌های رایگان 2019

 

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: theverge

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر