اپلیکیشن‌های ایرانی مجددا در iOS مسدود شدند

اپلیکیشن‌های ایرانی مجددا در iOS مسدود شدند

اپلیکیشن‌های ایرانی مجددا در iOS مسدود شدند.

اپل سال‌هاست که به روش‌های مختلف برای اپلیکیشن‌های مختلف ایرانی محدودیت‌هایی را در آیفون‌ها ایجاد می‌کند. آخرین باری که به این محدودیت‌ها اعمال شد اسفند ماه 97 بود که امکان استفاده از اپلیکیشن‌های ایرانی روی سیستم عامل iOS را به کلی مختل کرده بود. در آن زمان ابتدا یک ترفند ساده برای دور زدن این تحریم‌ها در دسترس کاربران قرار گرفت و پس از اندکی با انتشار نسخه جدیدی از برنامه‌ها، مشکل رفع شد.

حالا به نظر می‌رسد که دوباره و با اعمال محدودیتی جدید برخی اپلیکیشن‌های ایرانی مانند اسنپ، تپسی و سامانک باز هم از دسترس کاربران خارج شده است. درواقع کسب و کارهای ایرانی با ارائه نسخه جدیدی از اپلیکیشن خود با مجوز سازمانی این مشکل را برطرف کرده بودند اما حالا به نظر می‌رسد که اپل مجوز سازمانی آن‌ها را حذف کرده است.

 

عدم دسترسی به تپسی روی iOS

عدم دسترسی به تپسی روی iOS

 

به هر ترتیب در حال حاضر می‌توانید از همان ترفند ساده استفاده از آیکن برنامه‌ها روی صفحه اصلی آیفون استفاده کنید تا بتوانید برنامه‌ها را استفاده کنید.

اطلاعیه تپسی بعد از اختلال پیش آمده برای اپ‌های ایرانی روی iOS

اطلاعیه تپسی بعد از اختلال پیش آمده برای اپ‌های ایرانی روی iOS

 

اخبار مرتبط:

ترفندی ساده برای رفع مشکل مسدود شدن اپ‌های ایرانی روی iOS

آیا واردات آیفون به ایران ممنوع می‌شود؟

 

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع خبر: فیسیت

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر