شبکه "لنز و ماه" ایرانسل، ویژه ماه مبارک رمضان رونمایی شد

شبکه "لنز و ماه" ایرانسل، ویژه ماه مبارک رمضان رونمایی شد

شبکه "لنز و ماه" ایرانسل، ویژه ماه مبارک رمضان رونمایی شد که برای کاربران ایرانسل رایگان است.

به مناسبت ماه مبارک رمضان، ایرانسل برای مشترکان تلویزیون اینترنتی لنز، شبکه "لنز و ماه" را ارائه کرده است. کاربران سرویس تلویزیون اینترنتی لنز از تاریخ 17 اردیبهشت تا 15 خرداد ماه، هر شب از ساعت 19:30 تا 5:30 صبح می‌توانند سریال‌های و آثار سینمایی ایران و جهان را ببینند. ضمناً استفاده از شبکه لنز و ماه برای کاربرانی که از بسته‌های اینترنتی ایرانسل استفاده می‌کنند کاملاً رایگان است.

 

تلویزیون اینترنتی لنز چیست؟

اگر تا کنون از سرویس تلویزیون اینترنتی لنز استفاده نکرده‌اید می‌توانید از طریق بازارهای نرم افزارها، نرم افزار لنز را دانلود کنید و یا اینکه با مراجعه به آدرس lenz.ir از نسخه تحت وب این نرم افزار استفاده کنید.

از طریق این سرویس می‌توانید به مجموعه متنوعی از برنامه‌ها مانند فیلم‌های مستند، داستانی، سریال‌های تلویزیونی و سینمای خانگی دسترسی داشته باشید.

 

 

اخبار مرتبط:

رمز دوم یکبار مصرف چیست و چطور آن را بگیریم؟

 

آیا تا کنون از تلویزیون اینترنتی لنز استفاده کرده‌اید؟ نظر شما درباره این برنامه چیست؟

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر