اکتیویوژن از بازی جدید کال آف دیوتی رونمایی کرد

   
نام نویسنده:
 شنبه 11 خرداد 98 ساعت: 21:00:00

آبان ماه امسال، کال آف دیوتی با یک بازی دیگر از سری بازی‎های بسیار محبوب و جذاب خود بازمی‎گردد. نام این بازی Call of Duty: Modern Warfare است و همانطور که از نامش پیداست ادامه‎ی سری بازی‎های Modern Warfare است. 

 

تاریخچه‎ی سری بازی‎های کال آف دیوتی 


اولین بازی کال آف دیوتی در سال 2003 منتشر شد. این بازی  در فضای جنگ جهانی دوم قرار داشت و برای پلتفرم کامپیوتر شخصی منتشر شد. این بازی در زمان خود بسیار موفق بود اما هیچ‎کس فکرش را نمی‎کرد که این همه سال دوام بیاورد و این همه اسپین-آف از آن ساخته شود. 
کال آف دیوتی2 در سال 2005 منتشر شد و از آن زمان هرسال یک بازی کال آف دیوتی جدید منتشر می‎شود. بازی‎های  Modern Warfare که فضای آن‎ها در دنیای امروزی قرار دارد محبوب‎ترین بازی‎های این سری بوده‎اند و این بازی جدید، Call of Duty: Modern Warfare نیز از همین سری است. 

 

چه انتظاری باید از Call of Duty: Modern Warfare داشته باشیم؟ 


Modern Warfare جدید واقعی‎ترین بازی کال آف دیوتی است که تا به حال ساخته شده است. Infinity Ward، استودیو سازنده‏ی این بازی قصد داشته کاری کند تا Modern Warfare حس واقعیت را به گیمرها القا کند وحتی برای این کار یک موتور گیم جدید ساخته است. 
Call of Duty: Modern Warfare یک قسمت بسیار جالب از سری کال آف دیوتی است که طوری طراحی شده تا مناسب سال 2019 باشد، به این معنی که فضا کمتر سیاه و سفید و بیشتر خاکستری است و کاراکترها تصمیماتی می‎گیرند که شما با آن‎ها موافق نخواهید بود. 
این بازی طوری طراحی شده تا شما را از نظر احساسی درگیر کند و حتی گاهی اوقات اعصابتان را به هم بریزد. درحالی که بازی‎های قبلی کال آف دیوتی بیشتر روی رویکرد اول تیراندازی بعد پرسش سوال ساخته شده‎بودند Infinity Ward امیدوار است بتواند طور دیگری روی شما اثر بگذارد. 

 

Call of Duty: Modern Warfare چه زمانی منتشر خواهد شد؟ 


بازی Call of Duty Modern Warfare دارای داستان تک بازیکنی و همچنین چندین حالت چند بازیکنی یا مولتی‎پلیر است. دو داستان وجود دارد. یکی که شما در آن به عنوان یک سرباز عملیات ویژه بازی می‎کنید و دیگری که در آن یک جنگجوی شورشی در خاورمیانه هستید. 
Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر 2019 (جمعه 3 آبان 1398) برای پلتفرم‎های کامپیوتر، پلی‎استیشن4 و ایکس‎باکس وان منتشر خواهد شد. Modern Warfare دارای قابلیت کراس-پلی بین کامپیوتر و کنسول‎هاست. 

 

بیشتر بخوانید:

Call of Duty: Black Ops 5 یک سال زودتر از انتظار در سال 2020 منتشر خواهد شد

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید