لامپ های هیو وایرلس و قابل حمل هستن

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 13 مهر 94 ساعت: 16:19:50

لامپ های هیو وایرلس و قابل حمل هستند(پرتابل) به این معناست که شما می توانید این لامپ ها را در هر جایی از خانه جا به جا کنید و حتی به حیاط و محوطه ی بیرونی خانه تان ببرید. مصرف کنندگان می توانند از این نورپردازی در هرجایی که دوست دارند استفاده کنند و با آن لحظات خود را دلچسب تر کرده و نسبت به خلقیات خود نورها را تنظیم کنند.قبلا در فیسیت به استفاده از لامپ های هیو پرداخته ایم.

اینترنت اشیا IOT این روزها به شدت در حال گسترش است و برابر با این گسترش تیم ها و شرکت های مختلف سعی دارند تا محصولات جدیدتری خلق کنند،تولید کنند و برخی محصولات قبلی و فعلی خود را کمی سازگارتر کرده و ارتقا دهند،کاری که شرکت فیلیپس با لامپ های هیو انجام داده است و بر اساس گفته های سخنگوی این شرکت،قصد دارد تا پیشرفت ها بیش تری داشته باشد.یکی از اقدامات فیلیپس برای این پیشرفت بی شک همکاری با شرکت بزرگ وخلاق اپل است که این همکاری بسیار هیجان انگیز خواهد بود.اولین گام این همکاری هم استفاده از HomeKit اپل بوده است. . HomeKit یک کیت نرم ‌افزاری است که توسعه دهندگان می‌توانند از آن در اپ‌ های خود استفاده کنند. در واقع اپل قصد دارد با استفاده از HomeKit تمامی این ابزارها و محصولات خانه‌های هوشمند را طوری با هم مرتبط سازد که کاربر بتواند فقط با استفاده از آیفون،آیپد و کلا  آیدیوایس های خود همه آنها را کنترل کند. با HomeKit کاربر می تواند به خانه خود دستور بدهد که چه زمانی چه کاری انجام دهد. مثلا کاربر می ‌تواند به سیری بگوید که چراغ اتاق خواب را خاموش کند یا این که به سیری بگوید طوری برنامه ریزی کند که از یک ساعت مشخص به بعد تمام درب‌ها قفل شوند.

حالا با سازگاری لامپ های هیو با دستیار صوتی اپل یعنی سیری کاربری این لامپ ها جالب تر و مدرن تر می شود و کنترل روشنایی برای کاربر آسان تر خواهد شد.البته استفاده از سیری برای هیو رایگان نیست و باید مبلغ 40 دلار برای آپدیت هوم کیت پرداخت شود.البته هزینه ها برای ویزگی های این کیت و لامپ متفاوت است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید