همراه اول 25 ساله شد؛ اینترنت ویژه 25 سالگی همراه اول را از دست ندهید

همراه اول 25 ساله شد؛ اینترنت ویژه 25 سالگی همراه اول را از دست ندهید

همراه اول 25 ساله شد؛ اینترنت ویژه 25 سالگی همراه اول را از دست ندهید.

همراه اول، اپراتور اول تلفن همراه کشور، دقیقاً 25 سال پیش، دقیقاً در تاریخ 19 مرداد، اولین سیم کارتش را به بازار عرضه کرد. حالا همراه اول به مناسبت 25 سالگی‌اش، برای مشتریان خود هدیه اینترنت خوش قیمتی در نظر گرفته است.

به واسطه همین تولد 25 سالگی همراه اول، همه مشترکان سیم کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور می‌توانند تا آخرین لحظات امروز، بسته اینترنت 7 روزه و با حجم 25 گیگابایت را تنها با قیمت 25 هزار تومان خریداری کنند. برای فعال سازی این بسته کافی است کد دستوری #671*100* را شماره‌گیری کنید.

 

شرایط فعال سازی اینترنت ویژه همراه اول

بسته اینترنت 25 سالگی همراه اول قابلیت فعال ‌سازی به صورت هم زمان با تمامی بسته‌های اینترنت فعال را دارد‌؛ اما رزرو این بسته امکان‌پذیر نیست و فاقد تمدید خودکار زمانی و حجمی است.

 

اخبار مرتبط:

نحوه فعالسازی اینترنت همراه اول

کد دستوری باقی مانده اینترنت همراه اول و ایرانسل چیست؟

 

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر