نام آیفون سوپر سایز بعدی اپل آیفون 11 پرو خواهد بود

نام آیفون سوپر سایز بعدی اپل آیفون 11 پرو خواهد بود

همه‎ی ما می‎دانیم که آیفون‎های جدید شهریور ماه معرفی می‌شوند، اما این احتمال وجود دارد که نام آن‌ها به جای آیفون مکس، این‎بار آیفون پرو باشد. از آیفون6 پلاس تا آیفون 8 پلاس نام آیفون‎های بزرگ برچسب «پلاس» می‎گرفتند، اما سال پیش مدل آیفون بزرگ آیفون XS Max نام گرفت. 
یک کاربر توییتر، به نام CoinX اینطور پیش‎بینی کرده است. شاید این نام این کاربر برای شما آشنا نباشد اما در سال 2018 نیز همین فرد نام آیفون‎ها را به درستی پیش‎بینی کرده بود، درنتیجه به نظر می‎رسد که باید به او اعتماد کرد.
 او در توییت خود نوشته بود «پرو برای آیفون؟» این پیام تا حدی گنگ است. شاید امسال شاهد هردو مدل مکس و پرو باشیم و یا شاید پرو جایگزین مک شود. البته ما از پیش می‎دانیم که در کنار این گوشی احتمالی دو مدل آیفون 11 استاندارد و آیفون 11R نیز منتشر خواهند شد. 
چیزی که این نامگذاری جدید را جالب می‎کند تطابق آن‌ها با خطر تولید آیپد است. برای مثال آیفون پرو با آیپد پرو تطابق خواهد داشت. البته که مک‎بوک پرو نیز سال‎هاست موجود است. به نظر می‎رسد تغییرات جدید آیفون بیشتر در پشت گوشی قرار دارد چرا که در مدل جدید سه دوربین لنز در یک کادر مستطیل شکل قرار دارد. 
علاوه بر آن انتظار می‎رود که اجزای درونی گوشی نیز ارتقا یابند. البته گفته می‎شود که طراحی این گوشی جدید خیلی تفاوتی با آیفون XS نخواهد داشت. معرفی مدل پرو بیانگر نوعی ارتقا به یک مدل پیشرفته‎تر و تخصصی‎تر است که ممکن است به اندازه‎ی صفحه نمایش، قابلیت دوربین و یا هرچیز دیگر اطلاق شود. به هرحال برای اطلاعات بیشتر باید تا شهریور صبر کنیم. 

 

بیشتر بخوانید:

قابلیت جدید آیفون 11: پشتیبانی از قلم Apple Pencil

 

0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر