کنفرانس مایکروسافت 2015: مایکروسافت بند 2

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 14 مهر 94 ساعت: 15:49:59

اواخر شهریور تصاویری از مایکروسافت بند 2 فاش شد که نشان می داد نسبت به برادر بزرگ تر خود طراحی مدرن تر و بهتری دارد.مایکروسافت به عنوان یک گجت پوشیدنی دستگاه خوبی را عرضه کرده است.طراحی جدید،صفحه ی منحنی،سنسورهای جدید تر و بهتر،ردیابی و محاسبه ی علائم تناسب اندام و فیزیکالی بدن و کورتانا ... از تغییرات این مچ بند محسوب می شود.

ویژگی های سنسورهای تازه این مچ بند نمایشگر ضربان قلب نوری،شتاب سنج،جی پی اس GPS،میکروفون،حسگر نور محیط،سنسور GSR،سنسور UV می باشد.کورتانا هم به سیستم این مچ بندها اضافه شده است.با این مچ بندها می توانید ببینید در هنگان فعالیت بدن شما نسبت به فعالیت های شما چقدر کالری می سوزاند و میزان اکسیژن مورد نیاز بدن شما را هم می تواند محاسبه کند.

برای صفحه نمایش منحنی این مچ بند از گوریلا گلس 3 استفاده شده است که استحکام این مچ بند را در فعالیت ها ورزشی تضمین می کند.واکنش لمسی صفحه نمایش این مچ بند ارتقا یافته است و سریع تر کار می کند.صفحه نمایش این مچ بندها نسبت به مدل فعلی پهن تر است.پهنای بیش تر بند2 به احتمال زیاد به دلیل شکایت کاربران نسل اول این بندها است.ظاهرا باتری بند2 در زیر صفحه نمایش آن قرار گرفته است.به علاوه یکی از ویژگی های این بند اندازه گیری ارتفاع ورزشی است که  برای این کار سنسورهای مخصوصی در آن تعبیه شده است.دو شیار فلزی بالا و پایین صفحه نمایش به چشم می خورد که در بند نسل اول وجود نداشت.

مایکروسافت بند 2 به زودی یعنی 30 اکتبر (8 آبان ) در فروشگاه های مایکروسافت عرضه خواهد شد.قیمت این مچ بندها 249 دلار اعلام شد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید