نسخه‌ی اصلاح شده سامسونگ گلکسی فولد به صورت رسمی در آمریکا منتشر شد

   
نام نویسنده:
 شنبه 6 مهر 98 ساعت: 10:00:00

پس از تأخیر در انتشار به خاطر مشکلات خیلی جدی نسخه‌ی اصلاح شده سامسونگ گلکسی فولد که قرار بود فروردین ماه منتشر شود، حال به صورت رسمی در آمریکا منتشر شد. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات صفحه نمایش تاشو این بود که با جدا کردن پلاستیک محافظ روی صفحه دیگر صفحه نمایش به درستی کار نمی‌کرد و این پلاستیک طوری ساخته شده بود که بسیاری از کاربران تصور می‌کردند باید آن را جدا کنند. 
در نسخه‌ی اصلاح شده یک پلاستیک محافظ اطراف قاب صفحه نمایش ساخته شده و طوری قرار داده شده که قابل جدا کردن نیست. علاوه بر آن یک علامت هشدار نیز روی آن قرار داده شده تا خریداران جدید برای باز کردن آن تلاش نکنند. منتقدان سایت TechCrunch طی مرور این گوشی اعلام کرده بودند که مدل اصلاح شده نیز مشکل پیکسل‌های خراب دارد، با این حال لولای این گوشی از چیز یکه تصور می‌شد قوی‌تر است. 
شما می‌توانید با پرداخت 1980 دلار یک گلکسی فولد خریداری کنید. البته این گوشی به صورت قسطی نیز فروخته می‌شود. این قیمت دو برابر گوشی پرچم‌دار اپل آیفون 11 و حتی سامسونگ گلکسی نوت 10 است اما سامسونگ برای راضی نگاه داشتن مشتریان یک جفت ایرباد سامسونگ گلکسی باد نیز به همراه گوشی به مشتریان تحویل می‌دهد. 

 

بیشتر بخوانید:

نسخه ارزان قیمت‌ گلکسی فولد، گوشی تاشو سامسونگ، در راه است

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید