طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس انجام شد

طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس انجام شد

طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس انجام شد.

با همت همکاران عزیز و گرامی حوزه ارتباطات استان فارس، طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس به پایان رسید.

گویا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی، دستور بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای کل کشور و به‌روزرسانی اطلاعات موجود در حوزه ارتباطات را داده بودند. حالا با تلاش مدیران، روسا و کارشناسانی که زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان فارس بوده‌اند، وضعیت ارتباطی 2336 روستا بالای 20 خانوار در 29 شهرستان استان مورد پایش قرار گرفته است. انجام این کار تقریبا به مدت 3 ماه و بیش از 6000 نفر ساعت نیاز داشته است.

طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس انجام شد

طرح پایش ارتباطات 2336 روستای بالای 20 خانوار استان فارس

 

این کار با همکاری اداره کل ارتباطات زیر ساخت استان، مخابرات منطقه فارس، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس و اداره کل تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه جنوب در استان فارس انجام شده است.

بی شک اطلاعات جمع آوری شده از وضعیت ارتباطی روستاها زمینه ساز پیشرفت و بهبود وضعیت ارتباطی استان بوده و قدم بزرگی در کاهش شکاف دیجیتالی و افزایش خدمت رسانی در مناطق کمتر توسعه یافته خواهد شد.

 

اخبار مرتبط:

 

رونمایی از بستر ارائه خدمات ابری اَبر دِراک در شیراز

اَبر دِراک از سرویس قوانین سفارشی خود رونمایی کرد

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام همراهی کنید.

منبع خبر: اینستاگرام

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

بنده فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر