باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را در دو روز پاک کرد

باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را در دو روز پاک کرد

باگ اپ استور امتیازات 20 میلیون کاربر را در دو روز پاک کرد.

به تازگی یک باگ در اپ استور باعث شده است که تعداد زیادی از امتیازهای کاربران به اپلیکیشن‌ها حذف شود. این باگ که توسط تحلیلگری به نام Appfigures که ساکن نیویورک است کشف شده است، اپلیکیشن‌های زیادی از جمله اپلیکیشن‌های متعلق به گوگل، مایکروسافت، نایکی، دیزنی و... را تحت تاثیر قرار داده است. گویا تعداد اپلیکیشن‌های قربانی به حدود 300 اپلیکیشن از 200 توسعه دهنده می‌رسد.

به واسطه این باگ، حدود 22 میلیون امتیازا و بررسی‌هایی که کاربران برای اپلیکیشن‌ها ارائه کرده بودند، تنها در مدت 2 روز به طور کامل پاک شده است. این یعنی اینکه حدود امتیازات اپلیکیشن‌ها در کشورهایی که این باگ آ‌ن‌ها را درگیر کرده است، با 50 درصد کاهش همراه بوده است.

برخی اپلیکیشن‌ها اما بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته‌اند که اپلیکیشن Hulu و دراپ باکس هم جز همین اپلیکیشن‌ها بوده‌اند که به ترتیب 95 و 85 درصد از امتیازات خود را از دست داده‌اند.

 

منبع خبر: digitaltrends

خدیجه زارعپور.png

خدیجه زارعپور

فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه...

در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت به اخبار و مقالات، می‌تونید به این آدرس ایمیل بفرستید: khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر