Thecus NAS برای حافظه های HDD Seagate 8 TB Enterprise پشتیبانی قرار می دهد .

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 16 مهر 94 ساعت: 06:41:07

Seagate 8 TB Enterprise Capacity 3.5 HDD جدید دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که داری تکنولوژی های جدید می باشد و همین امر آن را قادر می سازد تا در شرایط فعالیتی بسیار سخت نیز فعالیت های بسیاری را به انجام برساند و عملکرد سیستم را بالا ببرد . محدودیت سرعت 7,200 RPM عملکرد HDD های چند نسل متوالی که تنها با تغییراتی مناسب در گونه های قبلی انجام شده بود را به حالت ایستا و توقف نزدیک کرده بود و اغلب این تغییرات هم به خاطر اندازه و فرمت های جدید موجود بوده است .
Enterprise Capacity در واقع 2 MB از فلش NOR را نشان می دهد که توان ویژگی Advanced Write Caching آن را پشتیبانی می نماید . لایه ای مشابه از حافظه آن نیز به HDD این اجازه را می دهد که داده های تصادفی را به سرعت سازمان دهی کرده و در خود جای بدهد و سپس داده ها را به صورت ترتیبی پردازش نماید و باز هم به طور ناگهانی و یکباره بر روی دیسک ذخیره نماید . ویژگی ذخیره تصادفی یکی از نکات کلیدی و مهم در ضعف حافظه های گردان می باشد اما ، نوآوری های بوجود آمده در تکنیک های حافظه های پنهان سبب بالا بردن صد در صد سرعت در ذخیره تصادفی می شود . در این صورت این درایو همواره حافظه DRAM اضافی به اندازه 256 MB را نیز در اختیار خواهد داشت .
HDD های Seagate همچنین 15 در صد نیز در زمینه عملکرد ترتیبی ارتقاء داشته اند و به این ترتیب کاربران Thecus NAS خواهند توانست به خوبی سرعت آن را بالا ببرند و از کار کردن با آن لذت ببرند . این درایو با پر کردن و چپاندن هر چه بیشتر داده ها بر روی دیسک تا حد 3.5" معیار قادر است تا فضای بیشتری ایجاد نماید و ظرفیت بالاتری را در اختیار کاربران قرار بدهد . این مطلب برای کار های سخت و دشوار ( رتبه فعالیت سالانه 550 TB ) بسیار مناسب خواهد بود .
تکنولوژی RAID Rebuild Seagate یکی از بهترین خصوصیات جدید برای کاربران NAS به شمار می رود . HDD با ارتباطات مستقیم و بی واسطه ای که با کد RAID روی NAS دارد ، سرعت فرایند های RAID Rebuild را افزایش می دهد و این امر هم به نوبه خود بازسازی های تعادلی دقیق را ممکن می سازد و به این ترتیب تنها داده های تصنعی را مورد هدف قرار می دهد .
به طور طبیعی ، زمانی که یک HDD با مشکل رو به رو می شود و خطایی برای آن پیش می آید ، RAID تمامی ردیف های تعادل اطلاعات را به طور کامل بازسازی می نماید . اما این عمل که سبب تشدید فعالیت و درگیری CPU می شود ، سبب کندی مدت زمان ردیف کردن اطلاعات نیز خواهد شد تا این زمان با کند شدن روند انجام کار به چند برابر افزایش یابد . در جریان ردیف شدن داده ها هم آن دسته از داده ها یی که هنوز بر روی درایو معیوب ، سالم مانده اند ، کپی می شوند تا با تکنولوژی بازسازی RAID جابجا شوند و بدین طریق فراینده های رایج روال عادی خود را ادامه بدهند . این کار به طور چشمگیری زمان بازسازی را کاهش می دهد و در نتیجه سیستم در حین انجام کار از روبه رو شدن با خطای مشابه دور خواهد بود ، همچنین با این کار تعدا دفعاتی که ردیف کردن های دستگاه در حالت عملکردی بدی قرار می گیرد به حداقل خواهد رسید .
HDD های Seagate 8 TB Enterprise Capacity همچنین فن آوری های PowerBalance و PowerChoice را نیز پشتیبانی می نمایند که مشخصات گسارش ( مصرف ) نیرو را قابل دستکاری و تنظیم کردن می نماید و به این ترتیب TCO را کاهش می دهد .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید