مدیرعامل مخابرات: 10 روز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شد

مدیرعامل مخابرات: 10 روز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شد

مدیرعامل مخابرات: 10 روز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شد

yourad

همانطور که در جریان هستید چند روزی است که دسترسی به اینترنت بین الملل برای اغلب نقاط در ایران فراهم نیست. گذشته از مشکلاتی که این موضوع برای کسب و کارهای اینترنتی، برنامه نویس‌ها و حتی مردم عادی به وجود آورده است، این عدم دسترسی به اینترنت آزاد باعث شده است تا افراد عملا در این مدت نتوانند به صورت مناسب از اینترنتی که خریداری کرده‌اند استفاده کنند. همین موضوع باعث شده تا کاربران زیادی بابت متضرر شدن‌شان گلایه داشته باشند.

در واقع همیشه این طور بوده که بعد از پایان مهلت استفاده از بسته، حتی در صورتی که حجم اینترنت کاربران تمام هم نشده بود، عملا حجم اینترنتی آن‌ها صفر می‌شد. حالا اما مدیرعامل شرکت مخابرات، مجید صدری، در پی این قطع اینترنت بین‌ الملل، تغییراتی در این روند داده است. وی با اشاره به اینکه به دلیل اختلالات چند روز گذشته، مشترکان متضرر شدند، چنین توضیح داد:

ما برای آنکه بتوانیم بخشی از این ضرر و زیان پیش آمده برای مشترکان را جبران کنیم، دو تصمیم گرفتیم. تا پیش از این اگر مشترکی به پایان میزان مصرف منصفانه (fup ) نمی رسید، با پایان ماه این میزان، صفر می شد و به ماه بعد انتقال نمی یافت. اما هم اکنون برای آنکه جبران بخشی از زیان مشترکان باشد، باقی مانده میزان مصرف منصفانه اینترنت مشترکان مخابرات را به ماه جاری انتقال دادیم.

در آخر هم وی اعلام کرد مدت اعتبار کاربران افزایش هم خواهد داشت. وی در این باره چنین توضیح داد:

از سوی دیگر 10 روز نیز به مدت اعتبار قرارداد اینترنت مشترکان مخابرات اضافه شده است.

اخبار مرتبط:

وزیر ارتباطات: اینترنت صددرصد به‌زودی وصل می‌شود

وزیر ارتباطات: پیگیر برقراری اینترنت هستیم

لیست سرویس‌های ایرانی ضروری در زمان اختلال اینترنت و تحریم

گلایه مدیران کسب‌وکارها ایرانی از وضعیت اینترنت این روزها

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام همراهی کنید.

منبع خبر: مهر

khadije-zarepoor.png

خدیجه زارعپور

بنده متولد تیرماه 1373 و فارغ التحصیل کارشناسی فناوری اطلاعات هستم. از اردیبهشت‌ماه 96 شروع به نوشتن اخبار و آموزش در حوزه تکنولوژی در فیسیت کردم. بیش‌تر از هر چیزی به شبکه‌های کامپیوتری، مجازی سازی، سیسکو و... علاقه‌مند هستم و بیشتر از اون علاقه‌مند به به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات با بقیه... khadijezarepour@gmail.com


0 نظر درباره‌ی این پست نوشته شده است.

ثبت نظر