ناسا از دلیل تفکر مردم مبنی بر وجود بیگانگان میگوید

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 16 مهر 94 ساعت: 17:46:57


این تنها چیزی است که آلن گفته و آژانس هم تا الآن صحبتی به میان نیاورده است. معمولا، ناسا خبرهای شگفت انگیز و بزرگ خود را در به صورت زنده در کانال تلویزیونی ناسا پخش می کند.
بعید است که سفینه توانسته باشد زندگی بر روی سیاره کوتوله ها را کشف کرده باشد و مانند مریخ، هر گونه زندگی در آنجا، به صورت میکروبی است ولی مسلما خبر وجود طبیعت بر روی سیاره نیز، خبر بزرگی است که می تواند زندگی در آنجا را پشتیبانی کند. ناسا گفته است که کشفیات جدید در طی ماموریت Horizons، کاملا یافته های ما از سیاره کوتوله ها را تغییر داده و این تازه، بخش کوچکی از اطلاعات ارسال شده است.
بعضی از دانشمندان بر این نظرند که پلوتون می تواند زندگی بیگانگان بر روی آن را پشتیبانی کند. پیش از این نیز برایان کاکس گفته بود که شواهد نشان می دهد که احتمال اقیانوس های زیر کوه های پلوتون هست که می تواند پذیرای موجودات زنده در آنجا شود.
یافته های جدید نیز احتمال توانایی زندگی در پلوتون را افزایش داده است، حتی اگر پیش از نیز زندگی در آنجا در جریان نبوده باشد. برای نمونه کشف آب در پلوتون هم مانند مریخ، شانس زندگی موجودات زنده را بالا می برد، بخصوص اگر آنجا محیط گرمی باشد.
دکتر استرن گفته است تنها ده درصد از داده ها از سفینه فضایی New Horizons دانلود شده  که در این صورت هنوز اطلاعات و عکسهای دیگری نیز برای فاش شدن وجود دارد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید