نرم افزار SoftNAS CloudFabric

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 22 مهر 94 ساعت: 06:58:00

مدیر عامل و عامل حمل و نقل ترکيبى SoftNAS در اظهاراتی گفته است : " در حالی که ارتقاء تکنولوژی در قسمت هایی مانند cloud ، SaaS ، خدمات وب ، داده های بزرگ و اینترنت Things ( IoT ) فواید بسیاری را به دنبال دارد ، اما خود بخش IT به اندازه کافی برای تکمیل و انجام کار های مربوط به فعالیت این تکنولوژی ها در کنار یکدیگر و تسریع امورات برای تکمیل فعالیت ها ، تجهیز نشده است و قادر به مدیریت آنها نیست . وی همچنین اضافه می کند : " SoftNAS ابزار های قابل حمل و سبک نرم افزاری ارائه می کند که می توانند به سرعت برای استفاده فوری ، عبور بسیار سریع از خلال موانع و انعطاف پذیری بیشتر به درد بخورند . این امر هم در واقع همان خواسته رهبران تجاری کاردان است که از گروه های IT و DevOps خود انتظار دارند . "
پلتفرم های SoftNAS این امکان را برای شرکت های مختلف بوجود می آورند که با داده های خروجی رو به افزایش که از مراکز داده ای مشترک بیرون می روند در ارتباط باشند . محصول SoftNAS CloudFabric Architect بر رویCloudFabric Data Manager باعث می شود تا ادمین های IT بتوانند از تکنیک ساده شده drag-and-drop استفاده نمایند و جابجایی های داده ای پیچیده و عملیات های همتاسازی را به انجام برسانند .
SoftNAS CloudFabric Remote Office/Branch Office (ROBO) برای شرکت هایی که در چند منطقه دور از هم موجودیت دارند ابزار های مجازی خاصی را فراهم می نماید . SoftNAS UltraFast اداره هایی متصل به ماهواره را قادر می سازد تا به حافظه های ذخیره ای نرم افزار های بهینه شده WAN دسترسی پیدا کنند . CloudFabric برای cloud و همزمان سازی داده ها با سیستم های مرتبط ( همه انواع سیستم ) ، دسترسی داده ای نامحسوس و حافظه یکپارچه cloud ارائه می نماید . SoftNAS همچنین یکپارچه سازی SaaS و برنامه های کاربردی خدمات وب مانند SharePoint را نیز ممکن می سازد . به علاوه اینکه SoftNAS داده های بزرگ مشترک و مقدمات IoT را نیز به وسیله فراهم کردن ابزار مناسب برای گرد آوری منابع داده ای پراکنده و جدا از هم ( برای اهداف تحلیلی ) ، مورد پشتیبانی رار می دهد .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید