بهترین گواهینامه های شبکه های کامپیوتری در سال 2016(بخش سوم)

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 22 مهر 94 ساعت: 07:45:00


شرکت معتبر مایکروسافت ، اعتبار نامه های Microsoft Certified Master ( MCM ) و نیز Microsoft Certified Architect ( MCA ) خود را به منظور قرار دادن MCSD در صدر اعتبار نامه های منطقه ای مربوط به مایکروسافت ، دوباره به کار گرفته است و مورد استفاده قرار می دهد . با وجود به گوش رسیدن شایعاتی در مورد اینکه جایگزینی اعتبار نامه های MCM و MCA در آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد ، خود شرکت مایکروسافت اداعا می کند که اعتبار نامه هایی جدیدی را برای معرفی در راه دارد .

Adobe Certified Expert ( ACE )  برای توسعه دهندگان نرم افزار ها و برنامه نویسان
همانطوری که شایسته یک شرکت بزرگ عرضه کننده گروه عظیمی از محصولات مختلف و ابزار توسعه ای می باشد ، Adobe نیز یک مجموعه ای کامل از انواع آزمون های صدور گواهینامه و نیز اعطای اعتبار نامه ها ( پس از پذیرفته شدن و کسب امتیاز های مطلوب ) را ارائه می نماید . برای همه چیزهایی که از Acrobat به LiveCycle Enterprise Suite وجود دارد حداقل یک گواهینامه Adobe وجود دارد که می توان آنها را با یکدیگر تطبیق داد .
البته Adobe Certified Expert ( ACE ) برای اعتبار نامه های برنامه نویسان نیز وجود دارد که بر روی برخی پلتفرم های توسعه ای Adobe مانند LiveCycle ، Flex و ColdFusion به ندرت دیده می شوند . گواهینامه های ACE توانایی های برنامه نویسانی که تجربه این تصدیق ها در رابطه با طراحی و ساخت برنامه های پایا که بر اساس ابزار Adobe تولید می شوند را دارند و نیز پلتفرم ها و فعل و انفعالات مربوط به برنامه نویسی نرم افزار ها یا همان application programming interfaces (APIs) را مورد تایید قرار می دهند .  
بر خلاف توجه ناخواسته و اتفاقی Adobe به بحث Flash-vs-HTML5 و مسائل و مشکلات امنیتی پلتفرم های متنوع ، متخصصان و دست اندرکاران گواهینامه های Adobe ، به خصوص آنهایی که دارای اعتبار نامه های برنامه نویسی هستند ، در همان سطح بالای تقاضا باقی مانده اند . برای برنامه نویسانی که قصد ورود به مباحث مربوط به بازی های شبکه ای ، فعالیت های رسانه ای و سایر حوزه های برنامه نویسی مربوط به شبکه را دارند ، مهارت های Adobe می تواند بسیار مفید و به درد بخور باشد و نیز در آینده شغلی این افراد نیز موثر است .
جدول شماره 3 : واقعیت ها و ویژگی های ACE برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان

نام گواهینامه
Adobe Certified Expert برای برنامه نویسان :
• ACE LiveCycle ES2 Developer
• ACE LiveCycle ES2 RIA Developer
• ACE LiveCycle ES2 Form Developer
• ACE LiveCycle ES2 Solution Architect
• ACE Flex Developer

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید