ایسر و نسل جدید لپ تاپ های مجهز به ویندوز 10

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 20 مهر 94 ساعت: 08:32:39


چرخشی بودن این لپتاپ باعث می شود تا بتوان از این محصول، در حالت های مختلف استفاده کرد. حالت معمولی لپتاپ، استفاده در حالت تبلت و نیز تبدیل لپتاپ به یک صفحه نمایش.
اسپایر R 14 به دلیل مجهز بودن به تکنولوژی پردازش سیگنال دیجیتال صدا، صدای ورودی را به وضوح دریافت می کند که این سبب آسان شدن کار با کرتانا می شود. این دستگاه با یک پردازنده نسل شش اینتل و رم DDR3 با ظرفیت هشت گیگابایت قدرت می گیرد.
وقتی صحبت از یک لپتاپ همه کاره به میان می آید، ممکن است به یک لپتاپ بسیار بزرگ با صفحه لمسی فکر کنید ولی دستگاه 17.3 اینچی، با ضخامت 15.6 میلی متر و وزن دو کیلویی، لپتاپ جدید ایسر با نام Z3-700 است که انتظارات را برآورده می سازد. کاربر می تواند از این لپتاپ به شکل کامپیوتر شخصی و یا یک تبلت استفاده کند.

Nikkhah131
این کامپیوتر برای کارهای اساسی تجاری استفاده می شود، دارای یک صفحه فول اچ دی، تراشه SkyLake اینتل با رم 8 گیگابایتی است. باتری داخلی این دستگاه تا پنج ساعت شارژ نگه می دارد.
آنچه که ایسر را در رقابت با دیگر سازندگان برتر می کند، عرضه دستگاهی با ویندوز 10 موبایل به بازار است. گوشی Jade Primo که در IFA 2015 معرفی شد، یکی از چند گوشی معدود ویندوزی است.
قیمت اسپایر R 14، 799 یورو اعلام شده ولی از قیمت لپتاپ دیگر یعنی Z3-700 اطلاعی در دست نیست.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید