همکاری ادوبی و دراپ باکس: ویرایش مستقیم فایل های پی دی اف ذخیره شده بر روی Cloud

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 21 مهر 94 ساعت: 08:23:52


بر روی دسکتاپ، از آنجایی که پوشه دسکتاپ بر روی کامپیوتر شخص ذخیره شده، باز کردن فایل ها به سادگی صورت می پذیرد ولی این دو شرکت قول داده اند که به زودی نسخه یکپارچه ای برای کاربران iOS نیز عرضه کنند تا کاربران مجبور نباشند برای باز کردن فایل های خود بین برنامه های مختلف سوئیچ کنند.
بعد از یک اپلیکیشن مناسب برای iOS نوبت به اندروید می رسد. این دو شرکت قصد دارند تا چنین ویژگی را در سال آینده به واسط وب دراپ باکس برای کاربران اندرویدی اضافه کنند.
یکپارچگی با دراپ باکس، بخشی از برنامه بزرگتر ادوبی تحت عنوان Document Cloud یا مستندات در فضای ابری است. این سرویس که در ابتدا بر روی امضای الکترونیکی (Electronic Sign)  تمرکز کرده بود، اکنون ابزاری را به کاربر ارائه کرده است که هر شخصی با اشتراک Document Cloud می تواند سیستمی برای ارسال مستندات به افراد بیشتر برای مطالعه و امضا، تنظیم کند.
از دیگر قابلیت های سرویس e-sign، امضای دیجیتالی است که کمی پیشرفته تر از امضای الکترونیکی می باشد و از کارت هوشمند فیزیکی با تراشه امن برای تصدیق یک امضا استفاده می کند. عملکرد مفید این امضا برای افرادی است که در صنایع تحت کنترل مانند صنایع داروهای بیولوژیک و کارکنان دولت کار می کنند و این کارت ها بخشی از هویت آنهاست.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید