ورود به اپلیکیشن ایمیل یاهو، بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 23 مهر 94 ساعت: 15:15:04

دیگر نیازی نیست که برای وارد شدن به برنامه ایمیل یاهو، از رمز عبور استفاده کنید! این شرکت اپلیکیشن ایمیلی طراحی کرده است که دارای ویژگی جدید کلید حساب کاربر یا Account Key می باشد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا بدون وارد کردن رمزهایشان به ایمیل خود وارد شوند. با بروزرسانی انجام شده، پشتیبانی از دیگر حساب های ایمیل مانند outlook و Hotmail نیز اضافه شده است.
Account Key، کاربران یاهوی موبایل را قادر می سازد تا مرحله وارد کردن رمزعبور را رد کنند. زمانی که اپلیکیشن فعال شد، برنامه یک پیام برای کاربر ارسال خواهد تا آن را به جای وارد کردن رمز عبور قبول کند. با این کار، کاربران می توانند با رد کردن پیام، از ورود دیگر افراد با هویت نامشخص به ایمیل خود جلوگیری کنند و دیگر نیازی به حفظ کردن رمز عبورهای پیچیده نداشته باشند.
دیلن کیسی، مدیر تولید شرکت گفته است: "این روش بسیار ایمن تر از رمزعبورهای سنتی است زیرا یک بار که شما Account Key را فعال کردید، حتی اگر شخص دیگری به اطلاعات حساب شما هم دست یافته باشد، نمی تواند وارد ایمیل شما شود."
اپلیکیشن جدید ایمیل یاهو نیز طراحی ساده تر و بهتر از نسخه های قبلی به خود گرفته است. بخش جستجو نیز در این برنامه بهبود یافته بنابراین می توان نتایج جستجو را بر اساس عکس ها یا فایل های الحاقی فیلتر کرد.
با این بروزرسانی، ایمیل یاهو اکنون از حساب های غیریاهوی دیگر مانند HotMail، AOL و Outlook در برنامه و وبسایت خود پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید