این باتری مقاوم ضد آب از انرژی خورشیدی تغذیه می کند!

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 28 مهر 94 ساعت: 04:42:48

سولار جویس که از پلیمر لیتیوم ساخته شده است را می توان تا 1000 بار شارژ کرد . علاوه بر این در این باتری دو پورت خروجی شارژ سریع تعبیه شده است که می تواند دو دستگاه را در یک زمان شارژ کند . سولارجویس دارای وزنی کم و اندازه ای کوچک می باشد . از دیگر ویژگی های این باتری می توان به مقاوت این دستگاه در برابر آب و انفجار اشاره کرد . این باتری به یک پنل خورشیدی 1.2 واتی مجهز است که آن را تقرایبا در هر شرایط نوری شارژ می کند . در سولار جویس تعدادی LED قرار داده شده است که روند شارژ و تخلیه شدن دستگاه را به کاربر نشان می دهد .

سولار جویس در نمونه های دیگری نیز با قیمت هایی متفاوت به بازار عرضه می گردد ، هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاص خود را دارند به طور مثال مدل سولار جویس 10,000 mAh نصف مدل پیشین شارژ نگه می دارد و از نظر اندازه نیز کوچک تر می باشد . این مدل نیز از طریق انرژی خورشیدی شارژ می شود و به دو پورت خروجی شارژ مجهز است . قیمت این مدل $29.99 است .

ZOKAEE183

بزرگ ترین فرزند این خانواده سولارجویس 30,000 mAh است که به یک روکش بسیار محکم ، طراحی بسیار خاص و 4 پورت خروجی شارژ مجهز است . این مدل در بازار با قیمت $59.99 عرضه می شود .

ZOKAEE184

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید